Proiect Repopulare Buffalo

  • Autor subiect DeletedUser21122
  • Data de început

DeletedUser21122

Guest
Buna ziua!Vreau sa initiez un proiect de repopulare a lumii buffalo_Orase sunt destule acolo,iar daca totusi nu veti gasi va pot primi in orasul sau in academia orasului meu de acolo.Cei interesati pot raspunde aici sau imi pot trimite mesaj privat direct pe buffalo,pentru mai multe detalii.Astept doritori.
Scopul:atragerea de jucatori noi pe buffalo(nou inregistrati pe acea lume)
 

DeletedUser

Guest
Sansa mea de a reincepe cariera de duelist pe Buffalo. Daca se poate, as dori un loc in academie pana ajung la un nivel decent.
 

DeletedUser21122

Guest
te pot primi chiar in orasul mare,mai avem locuri libere.ma gasesti in joc cu acelasi nume;).
 

DeletedUser12909

Guest
Ce pacat ca orasul tau nu are nume, si nici academia.
Ar fi frumos daca le-ai da cate un nume.
 

DeletedUser21122

Guest
Nu este nimeni interesat?In ultima luna situatia s-a inrautatit cat in ultimul an,cel putin in orasul meu:eek: multime de inactivi;asadar,buffalo are nevoie de jucatori activi,acum este momentul sa va inscrieti iar sau pentru prima data pe aceasta lume,altfel va fi prea tarziu,ca si in cazul altor lumi..
 

DeletedUser14746

Guest
Nu este nimeni interesat?In ultima luna situatia s-a inrautatit cat in ultimul an,cel putin in orasul meu:eek: multime de inactivi;asadar,buffalo are nevoie de jucatori activi,acum este momentul sa va inscrieti iar sau pentru prima data pe aceasta lume,altfel va fi prea tarziu,ca si in cazul altor lumi..

e vai si-amar de Buffalo...tot mai putini jucatori pe zi ce trece...sa nu mai zic ca,luptele de fort sunt jalnice...duelisti la cate 1km distanta ...

daca nu intra cat de curand migrarea o sa intre buffalo in "faliment" :))
 

DeletedUser12011

Guest
adminii zic ca e prea devreme pentru migrare..insa , pentru cateva lumi , e deja prea tarziu:whistle:
 
Sus