Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
N-am apucat sa va raspund, dar aia era paine (creatorul .gif-ului s-a gandit ca e amuzant sa cenzureze painea).

Iar anime-ul este Shingeki no Kyojin.
 

DeletedUser

Guest
Hm, topicul cu Migrarea era la Saloon, fiecare isi putea spune parerea, nu trebuia inchis, chiar daca tot se repeta acelasi lucru, nu ai facut bine sa le inchizi gura asa.
 

DeletedUser24699

Guest
Suspect ca l-ai inchis tocmai ala care a creat activitate pe forum... trebuiau inchise celelalte 3 . Toate lumile au primit circulara cu un link catre un topic acum inchis :)
 

DeletedUser2041

Guest
Suspect ca l-ai inchis tocmai ala care a creat activitate pe forum... trebuiau inchise celelalte 3 . Toate lumile au primit circulara cu un link catre un topic acum inchis :)

Tie totul ti se pare suspect :)
Daca voi ati trimis telegrama in joc, eu trebuie sa stau drepti si sa cer acordul vostru pentru tot ce fac pe forum?;)
Cel care a deschis postul a spus ca s-a lamurit si nu stia de decizia cu migrarea.
 

lord ion

West Marshal
eu as fi inchis topicul imediat... dar am vrut sa vad cam ce si cum ganditi...
am spus-o si eu, a spus-o si j4f... dupa migrare vreo 90% din voi veti plange ca jocul isi pierde din interes, ca nu e nimic nou, etc... etc... de ce? pentru ca nu veti fi acceptati de comunitatile lumilor unde veti migra, batalii de fort, PA PA, se vor inmulti orasele cu 1-2 jucatori...
aia cu gura mare de-i vezi pe chat-uri sau pe aici pana la urma isi vor sterge conturile. mare pierdere nu va fi...
singurul lucru bun (poate) va fi ca va creste media de varsta pe lumile west. scapam de teribilisti de 12-16 ani care cred ca le stiu pe toate!
vom rade in hohote!
 

DeletedUser24699

Guest
de asta a si inchis ! pantru ca toti cer migrarea si ei vin cu abureli

Nu mai comenta ca dupa vezi cum suntem luati la 11 metrii dintr-o data, si ne trezim banati pentru ceva ce n-am facut :)) Si daca nu ne extermina automat, dupa ii ca si cum ai calca pe becuri.
 

DeletedUser15496

Guest
si de aia nu mai pot eu...ca imi da ban :))))
al drq esti si tu ma..pe soapta ii injuri pe toti si aici te dai cu ei :up:
 

DeletedUser15496

Guest
stai linistit lord :)) pe tine nu te injura nimeni !
ti-am mai zis tu esti cel mai ok dintre toti !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus