Atenție, țepuitori !

  • Autor subiect DeletedUser2422
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20606

Guest
Voi le dati :mad:
Se dau bine pe langa voi , si pot fii niste copii d-aia mici de 10 ani , sincer sa fiu , si eu am 13 ani , dar nu-mi sta in caracter sa fiu tepar .

Mda, ce descriere...Multi inainte!

Sunt 2 tipuri dupa parerea mea:

1. Cei care stiu sa-ti vorbeasca, te duc cu zaharelul, pana cedezi si...

2. Cei in care ai incredere oarba, ba pentru ca te-au ajutat la un moment dat, ba ca va cunoasteti bine de pe alte lumi etc

Sa nu fim ipocriti: cum sa n-ai incredere intr-o persoana pe care o cunosti de mult timp, cu care ai facut "n" schimburi? Ce vina poti avea tu, daca in final acea persoana se dovedeste a fi tepar? Poate o sa ziceti ca prietenii ar trebui alesi cu grija, insa n-ai cum sa verifici cine ce si cum. Cunosc cazuri cand unii, dupa 3 ani de joc, timp in care au fost respectati si poate chiar un model pentru multi, s-au apucat de dat tepe.
Au mai spus unii ca solutia ar fi sa nu mai imprumute nimeni nimic nimanui. Dar sunt si aici argumente PRO si CONTRA.
Dar in nici un caz nu sunt de acord cu cei care spun:"e vina ta pentru ca ti-a dat teapa;ti-ai facut-o cu mana ta". Cu o astfel de atitudine nu faceti decat sa-i incurajati - dar de, asta-i Romania, unde tot mortul e de vina.
 

DeletedUser23483

Guest
Mai sunt si jucatorii vechi,in care poate aveai/ai incredere,dar din diferite motive au cedat contul.
 

DeletedUser

Guest
Tepar nou pe HAWAII: snopake
M-a usurat de calul lui freeman !
Aveti grija .
// Proofs:
_1_
_2_
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
LorD CrissA,Cherokee Kid,BLACKZILA11 sunt unul si aceeasi persoana,feritiva de el,mai nou ii place sa fure de la alti
 

DeletedUser2372

Guest
TygerAssassin - nu cel care joaca acum, ci persoana a cui era contul. Acum Emanuela joaca pe Omegas. Aveti grija ca e tepara de prima clasa.

Kod -ule cel care a furat a fost omegas(noul proprietar) aka wallker de pe l1..asa ca omul s-a imbogatit pe 2 si a transferat pe 1 in liniste!
 

DeletedUser2948

Guest
Kod -ule cel care a furat a fost omegas(noul proprietar) aka wallker de pe l1..asa ca omul s-a imbogatit pe 2 si a transferat pe 1 in liniste!

Nu a fost Omegas..il stiu pe Bogdan. In schimb, dupa preluarea contului TygerAssassin de un prieten Emanuela nu a acceptat schimb de mail si a recuperat contul, dupa ce a bagat ala bani in el sa-l faca calumea.
 

DeletedUser

Guest
A avut contul banat ceva timp. Cred ca pentru multi account, ca are cateva lvl scazute. Treaba e ca nu sunt singurul tepuit. Dupa ce am luat teapa, am vazut ca apare si la profilurile altor jucatori.
Mai conteaza acum ca e cedat contul ? E clar ca oricine sta in fata butoanelor de pe acel cont, e un tepuitor infect.
Watch out guys.:boone:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus