Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
semnatura

salut as vrea si eu o semnatura cu Hades din Hercule , daca mai stiti acel vechi desen animat :D , raman dator

edit: mersi lovas :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20997

Guest


Aş vrea imaginea care arde să fie modificată în cea de mai jos:



Orice variante sunt binevenite, dar dacă se poate mări imaginea la 240x180 fără a suferi mari defecte ar fi şi mai bine ^^
Mulţumesc anticipat.
 

DeletedUser24375

Guest


Aş vrea imaginea care arde să fie modificată în cea de mai jos:



Orice variante sunt binevenite, dar dacă se poate mări imaginea la 240x180 fără a suferi mari defecte ar fi şi mai bine ^^
Mulţumesc anticipat.

Sa nu vecceci ca maestru nu stie pain!!


am luat imaginea de sus siam modificato in cea de joc prin procedeee photoshup

slapanimated.png
 

DeletedUser1022

Guest
Salut, am o rugaminte care ma poate ajuta si pe mine din 2poze sa faca un wallpaper frumos sa il pot pune pe un tort. multumesc
 

DeletedUser

Guest
As vrea daca puteti sa imi incadrati si mie aceasta poza pentru semnatura:
attachment.php
 

Atașamente

  • obama_not_bad_meme_rage_face_comic_speckcase-p176208076685802226b2s8e_400.jpg
    obama_not_bad_meme_rage_face_comic_speckcase-p176208076685802226b2s8e_400.jpg
    22,3 KB · Vizualizări: 100

DeletedUser22039

Guest
Vreau o semnatura mai exact ,
1550841.png
ca asta , doar sa scrie acolo : Whim - Manager si jos sa scrie Fc Xborn United (si culoare aia de scris sa fie albastru) , tricoul sa fie galben si sa aiba firma puma , ca acolo :D , emblema model/forma emblemei sa fie ca a Stelei doar ca cu galben - alb colorata , si pe ea sa fie o minge rosu-alb :d
Si sa fie gen ca semnatura asta ... , asa , mai virtuala - realistica . :
Daca e sa mi-o faci dau si bani pe l1 , as fi recunoscator :) :cooln:
 

DeletedUser16953

Guest
As vrea si eu o semnatura ca a lu' "regele 1" daca se poate "http://i43.tinypic.com/2dsptt3.gif" , tot cu Outlaw si Numele meu :d , dau si bani pe L1 daca e ! :)):dastardly:
 

DeletedUser593

Guest
As vrea si eu o semnatura ca a lu' "regele 1" daca se poate "http://i43.tinypic.com/2dsptt3.gif" , tot cu Outlaw si Numele meu :d , dau si bani pe L1 daca e ! :)):dastardly:
A lui e copiata dupa' semnatura mea facuta pentru Nahara, dar nu mai pic eu in plasa cu "dau bani pe lumea 1" :ras:
 

DeletedUser16953

Guest
A lui e copiata dupa' semnatura mea facuta pentru Nahara, dar nu mai pic eu in plasa cu "dau bani pe lumea 1" :ras:

Crezi ca mint ? :)) Serios acum , de ce as face-o ? Am rugat pe cineva totusi daca poate sa-mi faca semnatura , si ca drept rasplata dau bani pe L1 . :nesigur::blink:
 

DeletedUser16953

Guest
Pe L1 am oras rezervat. O sa intru alaturi de cei care au fost cu mine pe L2 , si cativa playeri "Surpriza" .
 
Sus