Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
AjAq6u1.gif


ZFuiwKD.gif
 

DeletedUser15496

Guest
da

cea mai aiurea chestie de pe forum (dupa handy evident)

--> The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser15496

Guest
Pentru ce au bagat sponsor pay si pe romania daca tot nu este nici o oferta ?
 

DeletedUser20606

Guest
Banii,uite de la ei pleaca totul
Banii,uite de la ei încep jocul
Banii,uite de la ei încep razboaie
Banii,pentru ei ajungi la pârnae
Banu' ,cel mai puternic drog
Ca davaua , cocaina si inca toate la un loc
 

DeletedUser15496

Guest
La un concert, la un Sibiu ca sa intre mascatii,
Sa ne controleze pe toti, sa bruscheze si fratii,
Sa fim tratati ca condamnatii,
Intotdeauna pe libertate, privat si nu mai stiti ce cant acuma
Ca sa ma crezi pe cuvant cu Flow rege, aha, nimeni nu ne poate intelege,
Brigada mea Al*bu la scratch ca Babu, suntem niste panduri,
Bu e zi dugraburi, dau rime ganguri, pot sa le dau calumea, de vineri pana lunea si sa auda toata
lumea,
Am un flow remarcat, sunt remarcat, ca nu merg pe blant, nu mai stau pe plan,
Sunt ca moneda, pe cad filozic, antropologic, din mediu anecdotic si alcoolic,
Un fost dependent impertinent, aha,
Cu flow persevernt man
Si consecvent dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanu din stou
Ca sa scuipe din nou, sa s-auda ecou,
Ramai in masca tablu ca Mona Lisa,
Iti cade fisa mai rau ca turnu' din Pisa,
Mi s-a spus ca sus inseamn-afara
Sau in Italia sau in Germania sau in Spania sau in America
Peninsula Iberica, aha,
Aha, intotdeauna pot revendica
Titlul meu de rap de contrabanda, nu lucrez in banda,
Scot rime pe banda rulanta, aha, exact ca-n mall ca in Vitan
Pace pentru fratii mei direct din Titan
Contemporan, sunt beat manga,
Pardon, am vrut sa spun de fratele meu Ion Creanga, aha
 

DeletedUser593

Guest
Stimabile domn P,

V-a fost dor de mine? Nici mie! In nici un caz de cele anti-personal. Am ajuns intr-o perioada in care aproape ca m-am lasat de the-west. Si asta pentru ca am descoperit un joc mai interesant cu un modul media mult superior fata de aceste forumuri primitive(da,am ziar,abonati si oricine imi poate vedea articolele,chiar si cei ce nu au cont pe jocul-al-carui-nume-n-am-voie-sa-l-mentionez-aici-ca-mi-iau-ban) si asta m-a atras in special.

Cand am plecat jocul era un dezastru: mergea greu, zeci de buguri neasfaltate si unguri peste tot.
Acum m-am intors si am observat ca ungurii sunt tot aici dar nu asta e baiul.
Ati implementat un sistem de cumparare pepite prin care poti cumpara 450 pepite doar prin SMS,preturile nu par strigatoare la cer si ati atribuit un contract pagubos de asfaltare a bugurilor unuia dintre apropiatii dvs care spre deosebire de romanii care fac acelasi lucru,omul din cercul dvs de mafioti a facut treaba buna: nu mai vad nici un bug si imaginea e ok!
Ba chiar am vazut ceva noutati si la camera de chat(care e tot enervanta fata de vechea camera de chat din vechea versiune de joc,dar parca mai pompoasa).

Ba mai mult,bonusuri peste bonusuri de logare! Nici nu are importanta ca XP-ul primit e absolut inutil pentru ca am lvl 120 si mai bine mi-ati da o bere,dar ati reusit sa convingeti ceva lume sa-si reia activitatea si chiar sa atrageti jucatori noi.

Si toate acestea ma enerveaza la culme! NU mai am motive sa fac misto de dvs si membrii staff-ului! Stiam ca voi,cei din staff sunteti malefici,dar nu credeam ca veti merge atat de departe cu razbunarea incat sa-mi taiati tot elanul,toata inspiratia de a face misto de dvs prin asfaltarea bugurilor si remedierea mai multor probleme legate de joc.
Sper ca domnul Basescu este multumit acum!
Iar dumneavoastra sunt sigur ca jubilati ca de obicei pe mai multe lumi simultan,posedand mai multe conturi precum Agent Smith din Matrix sau Monica Tatoiu pe 7 posturi TV in acelasi timp.

Ba mai mult,din cauza ca lumea nu prea mai are de ce sa va injure au ajuns sa se injure unii pe altii,comunitatea fiind astfel mai dezbinata ca inainte(mai putin ungurii,aia ne injura pe toti mai putin unii pe altii si de asta sunt uniti).

Va multumesc pentru binele facut,din cauza dvs nu prea mai am pe cine sa injur,nu mai am inspiratie sa fac misto de membrii staff-ului si nu mai am nici un chef sa joc!

Cu multa ura,
SERIOUS SAM.
Samuleee!!! :ras:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus