Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
Poate cineva sa imi editeze fundalul de la semnatura mea cu fundalul de culoarea aceasta? :

eval5k.png
 

DeletedUser20819

Guest
Vreau si eu o semnatura cu Call of Duty 4: Modern Warfare 3.
Daca se poate cu personajele :D
Aveti aici site-ul
fffffffffssssssssssssssssssssssss
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Decide-te, ori e CoD4 ori MW3. Sunt 2 jocuri complet diferite. (Si nu prea)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20819

Guest
Decide-te, ori e CoD4 ori MW3. Sunt 2 jocuri complet diferite. (Si nu prea)

Jocul se cheama Call of duty 4: Modern Warfare 3. MW este seria sau cv de genu, pt ca este si MW 1 si 2 si asta e al III-lea...stiu pt ca le-am jucat, si chiar daca au toate putine misiuni, fiecare are legatura cu cealalta.
 

DeletedUser

Guest
Jocul se cheama Call of duty 4: Modern Warfare 3. MW este seria sau cv de genu, pt ca este si MW 1 si 2 si asta e al III-lea...stiu pt ca le-am jucat, si chiar daca au toate putine misiuni, fiecare are legatura cu cealalta.

3NFUz.jpg


3NFWa.jpg


Aham, sigur.
 

DeletedUser20819

Guest
arata-mi tu un video cu gameplay-ul de la cod4 si altul de la mw3

EDIT: in fine, nu am cu cine sa vb pt semnatura...las-o balta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Primul e cod4 mw 1, al doilea e cod4 mw 3, e seria mw , dar in sinea lui e cod4...eu cand am zis cu ce vreau semnatura am zis despre acelasi joc.

In orice caz, as dori semnatura cu MW3...sa terminam discutia asta.

Cred ca esti singurul pe planeta asta care ii zice "cod4mw3"
 

DeletedUser20819

Guest
nu prea ii zic...dar acolo am scapat o cifra...imi cer scuze pt spam..si daca mai doriti sa-mi faceti totusi o semnatura cu mw3
 

DeletedUser15496

Guest
Vreau si eu o semnatura cu un coș de gunoi in stanga si in dreapta sa scrie mare NEBHOTEP cu maro
 

DeletedUser5520

Guest
Poate sa-mi faca si mie cineva o semnatura pe care sa scrie: CINICENKO , cu foc, pe un fundal negru, iar in stanga sa apara Portgas D. Ace? Va rog frumos.
(Nu ma intrebati de ce-mi place asa de mult One Piece, pentru ca nici eu nu stiu de ce...)
 

DeletedUser

Guest
Poate sa-mi faca si mie cineva o semnatura pe care sa scrie: CINICENKO , cu foc, pe un fundal negru, iar in stanga sa apara Portgas D. Ace? Va rog frumos.
(Nu ma intrebati de ce-mi place asa de mult One Piece, pentru ca nici eu nu stiu de ce...)

Portgas D. Ace cum sa fie scris?
 
Sus