Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Pe langa spam ai uitat sa mentionezi si limbajul nu tocmai decent folosit in mesajele respective. Daca nu abuzati de functia respectiva, era activa si acum pe forum, dar nu ati apreciat niciodata nimic pana nu ati pierdut. :boone: Daca dadeati dovada de bun simt si intelegere nu era nevoie de o modificare de regulament :)

Si totusi, era vreo regula care interzicea asta? Era lene sa scrieti 2-3 randuri acolo? Sau macar sa scrieti in josul paginii "REGULILE DE POSTARE SE APLICA SI COMENTARIILOR LA PROFIL".Daca exista o asa regula, sigur nu se intampla.
 

DeletedUser12402

Guest
In ultima vreme primesc numa' reputatie neutra. Cand mai primesc si eu pozitiva(mi-am dat de pe o clona reputatie pozitiva... dar apare ca neutra)?
 

DeletedUser

Guest
Pe langa spam ai uitat sa mentionezi si limbajul nu tocmai decent folosit in mesajele respective. Daca nu abuzati de functia respectiva, era activa si acum pe forum, dar nu ati apreciat niciodata nimic pana nu ati pierdut. :boone: Daca dadeati dovada de bun simt si intelegere nu era nevoie de o modificare de regulament :)

lolwut:sombrero:
 

DeletedUser2041

Guest
Sau ceva reputatie bazata pe numere. 1 post = 0.1 rep
Mai exact, cum se face reputatia asta? Ca is rosu de prin aprilie.
Puterea de reputatie se calculeaza si in functie de nr de posturi, exact cum spui tu. Nu ai posturi, nu ai putere.

@ceilalti. Normal ca daca ai putere de reputatie sub 0 sau 0 dai neutra.

doar neutru apare, niciodata pozitiva :P nici nu merge bine reputatia.

Ia vezi, de la mine ai verde?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus