Cereri de semnaturi

DeletedUser9859

Guest
Ii dau o icoana lu' photoshoperu' care imi rescrie citatul de la semantura mea pe fundal transparent.
 

DeletedUser24815

Guest
Sunt incepator si v-as ruga sa imi bagati si mie niste "ciuruieli" in semnatura, doar atat. Multumesc!
 

Atașamente

  • ©Copyright 2008 - 2013 by Razvy. All rights reserved..jpg
    ©Copyright 2008 - 2013 by Razvy. All rights reserved..jpg
    14,1 KB · Vizualizări: 25
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Poate sa-mi faca si mie cineva o semnatura pe care sa scrie: CINICENKO , cu foc, pe un fundal negru, iar in stanga sa apara Portgas D. Ace? Va rog frumos.
(Nu ma intrebati de ce-mi place asa de mult One Piece, pentru ca nici eu nu stiu de ce...)

Ma asteptam la altceva... Ma rog, daca iti place o porti.

4WeXZJX.png
 

DeletedUser

Guest
Imi poate si mie sa-mi faca cineva o semnatura cu deadpool?As dori cu masca.
 

DeletedUser24252

Guest
Salut!
Imi puteti face si mie o semnatura?
Ceva care sa reprezinte Romania cu numele "Chryss" scris pe undeva pe acolo.
Vreau sa o folosesc si pe un forum italian de tw si vreau sa iasa in evidenza ca sunt roman.
Multam fain.
 

DeletedUser

Guest
Vreau o semnatura cu Degeneration-X cu mai multe ipostaze ale lor si undeva numele meu.
 

DeletedUser25992

Guest
Eu. Sunt expert in semnaturi crestine.

Vreau unu cu poza de la avatarul meu il ataca pe Satana alaturi de Sf.Petru pe calul lui Doc si o gramada de ingeri cu setul lui Cullen eschiveaza gloantele distrugatoarea a draciilor de pe PAMANT. Iar pe background focul iadului sa se distileze in apele line ale Raiului <3W
 

DeletedUser25879

Guest
Vreau unu cu poza de la avatarul meu il ataca pe Satana alaturi de Sf.Petru pe calul lui Doc si o gramada de ingeri cu setul lui Cullen eschiveaza gloantele distrugatoarea a draciilor de pe PAMANT. Iar pe background focul iadului sa se distileze in apele line ale Raiului <3W

fk8qhv.jpg


Cu placere. Acum trebuie sa-ti vinzi sufletul.
 
Sus