Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu pot incheia misiunea.
luAAl1D.jpg
 

DeletedUser25543

Guest
Aceeasi problema o am si eu la toate misiunile care le-as putea termina....
 

DeletedUser2041

Guest
Aveti rabdare sa se remedieze problemele cu serverele de joc si dupa probabil vor functiona.
 

DeletedUser10117

Guest
am misiuni repetabile terminate si nu le pot completa si mai sunt cateva minute pana la miezul noptii si voi pierde misiunile,adica tresa astept pana saptamana viitoare si nu imi convine asta
 

DeletedUser

Guest
am misiuni repetabile terminate si nu le pot completa si mai sunt cateva minute pana la miezul noptii si voi pierde misiunile,adica tresa astept pana saptamana viitoare si nu imi convine asta

Ghinion. Trimite o scrisoare în Hamburg sa le zici ca nu-ti convine ca pierzi 1 oup.
 

DeletedUser

Guest
Ati dat-o in bara de tot cu update-ul asta, astazi toata ziua a mers de toata jena si acum pe seara a fost apogeul, cireasa de pe coliva, de 20 de minute incerc sa ma conectez si nu reusesc si probabil o sa mai dureze...
 

DeletedUser

Guest
Ati dat-o in bara de tot cu update-ul asta, astazi toata ziua a mers de toata jena si acum pe seara a fost apogeul, cireasa de pe coliva, de 20 de minute incerc sa ma conectez si nu reusesc si probabil o sa mai dureze...

Se întâmplă si la case mai mari. E un update foarte reușit.
 

DeletedUser10117

Guest
mda ce sa spun mi se misca mapa de una singura fara sa-i fac nimic
 

DeletedUser12588

Guest
Ati dat-o in bara de tot cu update-ul asta, astazi toata ziua a mers de toata jena si acum pe seara a fost apogeul, cireasa de pe coliva, de 20 de minute incerc sa ma conectez si nu reusesc si probabil o sa mai dureze...

daca ati avea putina rabdare, este un update, destul de bun din cate se vede pana acuma, acuma depinde cum afecteaza la fort acea schimbare :) in rest destul de ok si acuma nu puteti avea rabdare 1-2 zile ? de parca ar fi sfarsitul lumi
 

DeletedUser

Guest
Misiuni

Am cel putin 2 misiuni pe care nu le pot termina, una din ele fiind Jocul Vietii, primita de la Anna. Aceasta a disparut din salon, iar misiunea nu poate fi incheiata (desi am facut 12 ore de evanghelizare cum cerea misiunea).
Nu apare Tab-ul misiuni doar in Jurnalul de Misiuni (unde apare ca misiunea e gata).
Apoi o alta misiune de la Serif a disparut, iar eu am sters-o si din Jurnalul de Misiuni.
E cam aiurea... se va remedia problema? Deja e de cel putin o saptamana daca nu chiar 2.
 

DeletedUser2041

Guest
Am cel putin 2 misiuni pe care nu le pot termina, una din ele fiind Jocul Vietii, primita de la Anna. Aceasta a disparut din salon, iar misiunea nu poate fi incheiata (desi am facut 12 ore de evanghelizare cum cerea misiunea).
Nu apare Tab-ul misiuni doar in Jurnalul de Misiuni (unde apare ca misiunea e gata).
Apoi o alta misiune de la Serif a disparut, iar eu am sters-o si din Jurnalul de Misiuni.
E cam aiurea... se va remedia problema? Deja e de cel putin o saptamana daca nu chiar 2.

Depune un tiket
 

DeletedUser

Guest
Depune un tiket

nu are nicio problema, nu e niciun bug, sunt doar misiuni care aveau mai multe alegeri, el le accepta pe toate, dar putea incheia doar una, misiunile acceptate ii ramaneau in cartea de misiuni, dar nu le putea incheia, doar intrerupe.
 

DeletedUser

Guest
Defapt nu le pot intrerupe, nu pot sa accesez fereastra misiunii... deloc, cu toate ca ea apare la Jurnalul de Misiuni.
 

DeletedUser

Guest
Nivel 50 - Crima

Cand echipez "Fotografie veche " si trebuie sa fac muncile :
- culegator de tutun
- sarlatan
- imblanzeste cai salbatici
- culegator de agave
- gater
- transporta munitia ,

ar fi trebuit sa primesc pentru fiecare cate o recompensa speciala ( testament,raportul uni doctor,planuri criminale , inel de logodna,un ciocan marcator indoit, si certificat de nastere ), dar din pacate nu primesc la nici una din munci nimic din aceste recompense ....!!!!

Ce sa fac?
 

DeletedUser25551

Guest
eroare ...

nu pot sa schimb itemele de pe caracter sau sa pun alte iteme ...puteti sa ma ajutati va rog?
 
Sus