Intrebare despre update

  • Autor subiect DeletedUser21966
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21966

Guest
Am vazut ca deja ati facut modificarile la seturile vechi, am si eu o intrebare, vor fi bonusurile care sunt aici ?
 

DeletedUser9036

Guest
e real ce scrie pe acea pagina ? 20 pdm doar la setul de dansatoare ? :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt date oficiale. Așteptați până va avea cineva seturile si va confirma bonusurile
 

DeletedUser

Guest
Nu cumva, ieri (ca a fost o oprire de server) s-a umblat iar la formula de fort, aseara ca niciodata, cu build de fort, sunt duelist, am avut 36 ratate si 13 lovite si nu am fost singurul care s-a plans...
 

DeletedUser

Guest
Nu cumva, ieri (ca a fost o oprire de server) s-a umblat iar la formula de fort, aseara ca niciodata, cu build de fort, sunt duelist, am avut 36 ratate si 13 lovite si nu am fost singurul care s-a plans...

Posibil sa se fi băgat noua formulă de fort, dar e doar pentru Beta din cate știu
 

DeletedUser

Guest
deci, iar se umbla la formula de fort? unde gasesc si eu discutii despre asta?
 

DeletedUser

Guest
da, mi-am dat seama, intrebarea este, daca se ajunge la concluzia ca e buna formula de pe beta, se va introduce si pe ro? alt reskil, alti bani cheltuiti?
 

lord ion

West Marshal
da, mi-am dat seama, intrebarea este, daca se ajunge la concluzia ca e buna formula de pe beta, se va introduce si pe ro? alt reskil, alti bani cheltuiti?

daca se va schimba formula mai mult ca sigur va aparea misiunea la indian care iti reseteaza indemanarile.
cum a fost ultima oara.
sau poate licoarea noul inceput.
sau nimic.
vom vedea
 

DeletedUser6315

Guest
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da, mi-am dat seama, intrebarea este, daca se ajunge la concluzia ca e buna formula de pe beta, se va introduce si pe ro? alt reskil, alti bani cheltuiti?

Dacă vom fi mulțumiți de rezultate o sa ajungă și pe ro. Oricum nu e prima formula in stadiu de teste pe beta.
 

DeletedUser2041

Guest
da, este blog-ul developerilor care tine la curent jucatorii cu ce va urma si la ce se lucreaza...

in plus, este o discutie OFICIALA, nu "luate" si "preluate" , pe la colturi auzite....

off topic: iulianp, sau altcineva, poate reusitit sa ne dati un update aici: http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=45112&page=52 . Merci!

Sunt ideile oficiale ale unui dezvoltator. Nu te-am contrazis mai sus, am vrut doar sa clarific faptul ca sunt IDEI nu certitudini.

Citand pe antevorbitorul meu :), nu este prima formula testata pe beta, se cauta o formula echilibrata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus