Obiectele din joc - Modificarea preturilor si cerintelor de nivel

DeletedUser

Guest
Dude,deși nu mai joc,sunt la curent cu noutățile astea.
Pe o parte sunt de partea celor ,,CONTRA,, pentru că au dreptate,oricât de multe supraargumente ați aduce voi.Au băgat bani,bani munciți(poate) și într-un fel nu e cinstit.
Ar trebui să vă împăcați cu ideea,așa a fost mereu,dar chiar mereu.
Cum s-a adus ceva care punea baza pe pepite,nu ați spus nimic,acum că e vorba de ,,popor,, (cum spunea careva mai sus) vă revoltați.
Și pe de altă parte sunt de partea celor ,,PRO,, fiindcă de când mă știu am fost non-pepitar.Am tratat jocul ca pe un hobby și erau momente în care îmi era greu să mă bazez doar pe noroc+oup..fiindcă oup-urile le strângi acolo într-un anumit timp dar pepitele în câteva momente țac-pac se rezolvă.
Mi-am spus doar părerea.
Sunt sigur că dacă băgam pepite,vedeam lucrurile altfel.
Jocul e joc și trebuie atrat ca atare,dar aveți grijă la unele specimene de pe acest joc CARE VĂ LASĂ FĂRĂ CUVINTE.

:up:
 

DeletedUser

Guest
Daca nu se modifica si la seturi ... , e clar , o sa scada DRASTIC preturile la seturile actuale .
<3W Ce gaura frumoasa in buget .
 

DeletedUser

Guest
Foarte naspa schimbarea de nivel. Poate pentru o lume noua, nu ar distruge balanta jocului foarte mult( poate mediu, cam asa). Dar pe lumile vechi, nu mai este deloc balanta..
 

DeletedUser25025

Guest
O sa ne obijnuim. Eu sincer m-am ofticat foarte mult ca facusem si eu toate piesele din setul de gentleman (fara cal) si aveam noroc mare la "Ataca postalionul" Dar sincer nu-i asa mare diferenta. Partea buna e ca s-au adaugat iteme noi . :) :up: Sa speram ca o sa se modifice si seturile din tombole.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Foarte naspa schimbarea de nivel. Poate pentru o lume noua, nu ar distruge balanta jocului foarte mult( poate mediu, cam asa). Dar pe lumile vechi, nu mai este deloc balanta..

frate dar cum era sa ai banda la lvl 1 aceiasi bandana ca ala de 120?
eu sunt pro cu schimbarea chiar daca ma voi obisniu greu cu ea

O sa ne obijnui. Eu sincer m-am ofticat foarte mult ca facusem si eu toate piesele din setul de gentleman (fara cal) si aveam noroc mare la "Ataca postalionul" Dar sincer nu-i asa mare diferenta. Partea buna e ca s-au adaugat iteme noi . :) :up: Sa speram ca o sa se modifice si seturile din tombole.

eu sper sa nu se modifice seturile
 

DeletedUser13613

Guest
Schimbarea asta de nivel/bonusuri/pret este logica si cam trebuia realizata mai devreme.Avand in vedere ca itemele de la inceputul jocului mergeau pana pe la lvl 55-60, iar curelele si pantalonii bagati pe parcurs erau de la 1 la 120.In plus s-au mai creat cateva seturi de iteme de lvl mic.Oricum imi place moda asta..apare un update pac mergem pe forum si amenintam ca nu stiu cati se lasa de joc.
 

DeletedUser

Guest
Schimbarea asta de nivel/bonusuri/pret este logica si cam trebuia realizata mai devreme.Avand in vedere ca itemele de la inceputul jocului mergeau pana pe la lvl 55-60, iar curelele si pantalonii bagati pe parcurs erau de la 1 la 120.In plus s-au mai creat cateva seturi de iteme de lvl mic.Oricum imi place moda asta..apare un update pac mergem pe forum si amenintam ca nu stiu cati se lasa de joc.

da chiar e o moda :))
pe cei de la inno nu ii doare de 2-3 dastia care se lasa
daca ai fost pe forum cand sa bagat the-west 2.00 cati spuneau ca se lasa si iata ca inca joaca
 

DeletedUser25626

Guest
Nu e corect!!

Cei care nu au dat jos hainele de pe ei inca joaca cu acele bonusuri. Cand faceti un update sa le dati si lor hainele, ce nu corespund la lvl, jos de pe ei ????
:hmf:
 

DeletedUser23765

Guest
Despre pepitari...

In legatura cu pepitarii eu nu stiu daca sint, ca am cheltuit sume modice in joc deci sint si nu sint, dar ce vreau sa spun este ca, daca nu ar fi ei, nu s-ar mai juca jocul asta, sa fie clar cei de la inno nu de dragul nostru fac ei serverele de joc ci pentru bani. Daca nu s-ar mai baga bani in joc e simplu faliment, si jucam x si 0...O alta problema am eu mai personala si nu numai... ce se intimpla cu setul colectionarului muncesc de un an la el si acu au aparut toate itemele noi la realizari colectii obiecte...rog frumos un raspuns...respect bafta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24018

Guest
Colecțiile făcute deja vor rămâne la fel, chiar dacă acum îți apar "nebifate" anumite obiecte. Restul va trebui să le aduni de la primul la ultimul:)

Have fun! :)
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca era bine sa se mareasca si bonusurile de la doc..frank ca sa nu fie depasite de iteme de 30 k.
 

DeletedUser12588

Guest
Si sa aiba cele mai bune iteme doar pepitarii?
Ia sa mai aiba o sansa si ceilalti care nu consuma pepite.

:up: mare dreptate, e problema voastra ca ati dat atatia bani pe acele seturi :razz:

cel mai bun update de la tombole incoace!
 

DeletedUser22762

Guest
Eu zic ca era bine sa se mareasca si bonusurile de la doc..frank ca sa nu fie depasite de iteme de 30 k.

De ce sa se mareasca bonusurile de la seturi? Pepitarii nu pot folosi itemele normale? , le e rusine sa le poarte pe ei , sa nu mai arate asa importanti ca folosesc pepite?
 

DeletedUser

Guest
mai bine sa depaseasca nu doar ptr pepitari ci si din cauza ca toti noobi fac 10000 de multi acc la tombole si isi ia doc sau alte dastea asa cu mai multe itm bune trebuie sa faci calcule si nu mai au toti noobi itemele cele mai bune
 
Sus