Marirea nivelului maxim.

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser25424

Guest
Imi dau cu parerea pe unde pot si pe unde vreau.
Si aici am incheiat discutia cu tine , felul cum judeci ma da pe spate.

Tu faci ce vrei, nu te obliga nimeni sa faci nimic:whistle:, si eu mi-am dat cu parerea la fel ca tine, ca nu mi se pare corect ca tu sa iti dai cu parerea in aceasta situatie cand tu nu prea mai esti activ.

Scuzati pentru dublu-post, nici nu am zis nimic despre ultima chestie pe care ai scriso eu am zis doar de ce ai scris tu pana acolo, ca nici nu ai cum sa iei locul in top cuiva stiind ca tu nu esti activ, ar fi o aburditate ca sa fii locul 10 in top stiind ca nu ai timp de joc.:boone:
 

DeletedUser21021

Guest
... eu nici macar nu prea mai joc ...

Astfel de opinii nu trebuie luate in seama.
Daca ai termin cu jocul, ai terminat. Nu te baga aiurea in seama sa influentezi anumite decizii atata timp cat nu ai nicio treaba cu ele.
 

DeletedUser15496

Guest
Astfel de opinii nu trebuie luate in seama.
Daca ai termin cu jocul, ai terminat. Nu te baga aiurea in seama sa influentezi anumite decizii atata timp cat nu ai nicio treaba cu ele.

Oricum ce scriem noi aici nu conteaza cu nimic pentru cei de la inno asa ca de ce nu ?
Nu te intereseaza pe tine sau pe altul de ce imi dau eu cu parerea atata timp cat nu prea mai sunt activ.
Este parerea mea si nu consider ca infulentez pe nimeni daca o expun aici.
Topicul pentru asta a fost facut si in primul post nu scrie nimic despre cine are voie sa isi dea cu parerea si cine nu.
Mai bine ti-ai scrie si tu parerea aici in loc sa faci un post aiurea comentand cele spuse de mine. :eek:
 

DeletedUser22610

Guest
Cum ma ati inebunit la cap? Noi am muncit atat pentru experienta aia in plus si voi o luati asa de usor? Si ce daca unii o sa faca level 150 direct, au muncit pentru experienta si cred ca merita ... nu mai distrugeti jocul !!!
 

DeletedUser15496

Guest
Cum ma ati inebunit la cap? Noi am muncit atat pentru experienta aia in plus si voi o luati asa de usor? Si ce daca unii o sa faca level 150 direct, au muncit pentru experienta si cred ca merita ... nu mai distrugeti jocul !!!

Hmm , nu stiu care dintre cei care au nivel 120 (maxim) a muncit special pentru puncte de experienta.
Adica stiu , NIMENI !
 

DeletedUser24094

Guest
Normal ar fi ca experienta peste level 120 sa se calculeze pentru urmatoarele levele.

Va vad contra pe motiv ca cei care au facut 120 au muncit pentur oup-uri si dolari, bla bla.

Ok, e un punct de vedere. Dar cei care au crescut pe duel de la 120? si au nivelul duelului 400+ si nu prea au pe cine ataca? Ei ce fac cand se mareste levelul? Stau si se uita la cei care abia au facut 120 si nivelul duelului sub 200, cresc de numa numa.

Sau ca au fost la fort pentur oup-uri.. te inseli iar, oup-urile probabil le consuma sa refaca hp pentru urmatorul fort, juca la un clasament, ori la cel de fort, ori la cel general.

Ar fi un mare dezavantaj pentru jucatorii activi daca s-ar sterge acea experienta, care au muncit si dupa ce au facut 120.
 

DeletedUser2041

Guest
Cum ma ati inebunit la cap? Noi am muncit atat pentru experienta aia in plus si voi o luati asa de usor? Si ce daca unii o sa faca level 150 direct, au muncit pentru experienta si cred ca merita ... nu mai distrugeti jocul !!!

Tema este pur si simplu una de discutii. Eu am expus doar variantele posibile, nu a "inebunit" nimeni.
 

DeletedUser

Guest
corect ar fi sa se ofere o compensatie in schimbul experientei acumulate peste lvl 120, ceva gen obligatiuni, si sa reseteze
 

DeletedUser21021

Guest
Oricum ce scriem noi aici nu conteaza cu nimic pentru cei de la inno asa ca de ce nu ?
Nu te intereseaza pe tine sau pe altul de ce imi dau eu cu parerea atata timp cat nu prea mai sunt activ.
Este parerea mea si nu consider ca infulentez pe nimeni daca o expun aici.
Topicul pentru asta a fost facut si in primul post nu scrie nimic despre cine are voie sa isi dea cu parerea si cine nu.
Mai bine ti-ai scrie si tu parerea aici in loc sa faci un post aiurea comentand cele spuse de mine. :eek:

Te sfatuiesc sa mai citesti, daca mi'am spus opinia sau nu.
 

DeletedUser

Guest
ar fi faina indea si daca sar lua de la egal la egal dar cei de lv 120 ce au acumulat XP sa fie rasplatiti cu cv
 

DeletedUser10117

Guest
Cum a spus un coleg mai sus va fi dezechilibru daca nu se reseteaza experienta,ai 16kk experienta avansezi la 150 si apoi iar faci xp? peste 1-2 ani va fi jale la clasament

Spuneti ca ati muncit mult(joc de 5 ani) nu ma deranjeaza sa se reseteze experienta din contra te va face mai competitiv sa ajungi in top,chiar daca cum spun unii noi ne-am axat pe xp dupa 120,asta e o prostie,xp s-a acumulat acolo,pe unii poate nici nu-i mai intereseaza xp,fac misiunile ca sa le aiba terminat.participa la forturi pt OUP si pt a ajuta alianta sa devina cea mai buna.

Daca se va avansa direct la 150 ce ve-ti face,luati ritualul obisnuit,misiuni repetabile,forturi,dueluri somn,asa daca se reseteaza xp mai vedem si noi cine stie sa mai joace si sa creasca repede la 150,va fi mai multa activitate,va fi cum am spus ceva competitiv,in 2 zile am facut 130 etc...


Orcum dupa statisticile de pe beta,varianta aleasa este cea cu avansarea directa,lumea a devenit lenesa vrea promovarea directa,s-a saturat de munca
 

DeletedUser

Guest
Ce parere ati avea daca cei de lvl 120 ar primi cate un plic verde pentru fiecare nivel pe care l-ar primi daca nu s-ar reseta punctele de experienta ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus