Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser

Guest
In ce perioada apar la magazinul union obiectele din setul de magician?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu vreo 2 intrebari legate la adresa UOP-urilor.1.Daca faci 3 din cele 4 sarcini zilnice in fiecare zi a saptamanii,la finalul saptamanii primesti bonus UOP sau ce primesti?Sau sa zicem ca am facut in 6 zile din 7 cele 3 sarcini zilnice,mai primim ceva?
2.Care e nr. maxim de OUP pe care le poti primi de la o lupta de fort si care sunt criteriile pe baza carora le obtii in luptele de fort?Nr. de runde in viata,nr. de lovituri,sau ce?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu vreo 2 intrebari legate la adresa UOP-urilor.1.Daca faci 3 din cele 4 sarcini zilnice in fiecare zi a saptamanii,la finalul saptamanii primesti bonus UOP sau ce primesti?Sau sa zicem ca am facut in 6 zile din 7 cele 3 sarcini zilnice,mai primim ceva?
2.Care e nr. maxim de OUP pe care le poti primi de la o lupta de fort si care sunt criteriile pe baza carora le obtii in luptele de fort?Nr. de runde in viata,nr. de lovituri,sau ce?

1. Daca faci 3 din cele 4 sarcini zilnice, obiectivul zilnic este indeplinit. Daca faci 3/4 sarcini zilnice de cel putin 5 ori pe saptamana, ai realizat obiectivul saptamanal si primesti bonus oup (5 sau 6, nu sunt sigur)

2.Prezenta - 1 oup
Victorie - 1 oup
Decoratie - 3/6/9 oup ( in functie de nr de daune / ferite)
Reusita - tot pt daune si ferite
Online bonus - daca stai online primesti oup.
Se poate obtine un total de aprox 24 oup (nu sunt sigur) . Bafta
 

DeletedUser

Guest
1. Daca faci 3 din cele 4 sarcini zilnice, obiectivul zilnic este indeplinit. Daca faci 3/4 sarcini zilnice de cel putin 5 ori pe saptamana, ai realizat obiectivul saptamanal si primesti bonus oup (5 sau 6, nu sunt sigur)

2.Prezenta - 1 oup
Victorie - 1 oup
Decoratie - 3/6/9 oup ( in functie de nr de daune / ferite)
Reusita - tot pt daune si ferite
Online bonus - daca stai online primesti oup.
Se poate obtine un total de aprox 24 oup (nu sunt sigur) . Bafta



aproape corect se pot srange 26
 

DeletedUser

Guest
Nu e nimic de castigat in asa ceva.
Eu va sugerez sa luati doar cufere cu sine de otel, eu sunt multumit de drop :).

da,cred ca alea de 175 sunt cele mai convinabil de procurat,dar daca nu ai noroc mai bine nu incerca.Stiu ca unul a luat 10 de alea si iau nimerit doar cicaturi de lux.Eu am incercat de 2 ori si o data am luat Younger.
 

DeletedUser23479

Guest
da,cred ca alea de 175 sunt cele mai convinabil de procurat,dar daca nu ai noroc mai bine nu incerca.Stiu ca unul a luat 10 de alea si iau nimerit doar cicaturi de lux.Eu am incercat de 2 ori si o data am luat Younger.

Din 5 cufere am luat Wyatt Earps si Jesse James.
 

DeletedUser

Guest
eu din 6 cufere am luat...nimic...palton de lux,briciul lui figaro,blugi de lux, stetson de lux, buntline de precizie,winchester
 

DeletedUser6315

Guest
a picat cuiva pana acuma, in cufar de otel, vreun obiect din seturile noi bagate de Craciun (Allan, Chingachgook, Natty) sau din ultimele bagate (Cartwright, Doc, Freeman) ?
 

just4fun

The Boss
acele obiecte nu fac parte din obiectele ce pot fi gasite in cufere.

acele obiecte au fost exclusiv create pentru evenimentele respective (setii unicat)
 

DeletedUser

Guest
acele obiecte nu fac parte din obiectele ce pot fi gasite in cufere.

acele obiecte au fost exclusiv create pentru evenimentele respective (setii unicat)

Dar evenimentele respective nu se vor mai repeta?Eu am doar din Doc,Cartwright si Freeman.
 

DeletedUser25711

Guest
tombola

stie cineva ceva in legatura cu tombola de craciun?:razz::razz::razz::boone::up:
 
Sus