Raport catre comunitate

  • Autor subiect DeletedUser19531
  • Data de început

DeletedUser19531

Guest
*De ce nu se fac licitabile produsele de la noile munci???
** Ati ajuns la jumatate cu traducerile???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domnul inspector vrea sa stie daca v-ati terminat treaba cu traducerile :ras:
 

DeletedUser16010

Guest
Sunt aproape 2 saptamani de cand e actualizata beta :D
De obicei era un interval de 1 saptamana intre update-ul de pe beta si celelalte comunitati.
:dastardly:
 

DeletedUser25577

Guest
Yup .

695TT.jpg

Presupun că ai setul lui allan și setul cal și șa cartw .. ? Sau presupun greșit ?:huh:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25577

Guest
ahă> da , ai seturile alea
ahă> n-ai seturile alea
:D
Deci , la ce te-ai referit ?
 

DeletedUser25577

Guest
Păi să fie omu' mai explicit ,aha-ul ăla poate să însemne multe chestii .
Și nu cred c-am întrebat doar pentru mine , sunt sigur că mai sunt playeri care nu l-au înteles .
Sunt mulți jucători ce nu joacă pe beta , n-au lvl nici 100 nici 120 , n-au de unde să știe dacă norocul ăla îl are cu sau fară seturile alea .
 

DeletedUser13613

Guest
Păi să fie omu' mai explicit ,aha-ul ăla poate să însemne multe chestii .
Și nu cred c-am întrebat doar pentru mine , sunt sigur că mai sunt playeri care nu l-au înteles .
Sunt mulți jucători ce nu joacă pe beta , n-au lvl nici 100 nici 120 , n-au de unde să știe dacă norocul ăla îl are cu sau fară seturile alea .

Seturile iti maresc sansa de drop nu valoarea norocului.
 

DeletedUser23483

Guest
Seturile iti maresc sansa de drop nu valoarea norocului.

Pe foaie,da.Practic,NU !

Nu.procentele alea care defapt nu exista,s-ar calcula cam...sansa default de drop+inca 50% sau 100% din sansa default.deci daca default=50%,cu set allan ai 75% dropul,daca ai si calul si saua cartwright,ai sansa de 100% la drop.dar asa sci-fi -uri n-ai sa vezi.cu sau fara allan,cai si sa..tot sa te uiti iei. :x_razz:


bagati si acuma: we love the west
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
Nu.procentele alea care defapt nu exista,s-ar calcula cam...sansa default de drop+inca 50% sau 100% din sansa default.deci daca default=50%,cu set allan ai 75% dropul,daca ai si calul si saua cartwright,ai sansa de 100% la drop.dar asa sci-fi -uri n-ai sa vezi.cu sau fara allan,cai si sa..tot sa te uiti iei. :x_razz:


bagati si acuma: we love the west


Default 50%?
Imposibil sa vezi asta. Acel default de care zici tu difera de la munca la munca dar te asigur eu ca niciodata nu va fi 50% nici macar 40%, asta la o ora.

Muncesc la 15 s fara allan fara nimic de noroc, doar aventurier cu cp activat.
Si imi pica iteme in prostie.
 

DeletedUser23483

Guest
Nu sunt invidios pe cineva inferior mie.N-am cum.Nu ma intereseaza ca-l tineti atata in faima.In fond,prin voi "infloreste"..astia,fara minte.Eu nu voi mai posta pe forumul asta,unde toti sunteti pupin.u.isti.Sanatate la neamuri
 

DeletedUser19531

Guest
Campionatul de poker de la povestea principala se tine pe vapor???
Parola tot
tarantino
ramane???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5231

Guest
Nu sunt invidios pe cineva inferior mie.N-am cum.Nu ma intereseaza ca-l tineti atata in faima.In fond,prin voi "infloreste"..astia,fara minte.Eu nu voi mai posta pe forumul asta,unde toti sunteti pupin.u.isti.Sanatate la neamuri

Nu am treabă cu niciunul,nu vă cunosc deloc,dar mi se pare că tu ai o problemă,nu el.Nu înţeleg de ce tot credeţi unii că forumul e un fel de concurs de a te da mare.Postezi ce vrei sau ce îţi vine în minte...altul citeste sau altul te ignoră.
 

DeletedUser12588

Guest
Saptamana viitoare vine si la noi update-ul, speram sa fie Luni. :up:
 
Sus