Discutii v.2.08

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser2041

Guest
Aveti anuntul oficial al versiunii. Aici va puteti exprima parerile, adresa intrebari si comenta.
 

DeletedUser

Guest
Unul din cele mai tari update-uri.!:D. Big up pentru INNO.:D.Apropo, problema cu actualizarea hartii se stie cand se va rezolva?:)
 

DeletedUser25683

Guest
putin ilogic sa maresti lvlul la 150 si sa scazi xpul....nu cred intr-o parere chiar asa de exagerata cum ca multi s-ar lasa...dar nici nu prea imi place...adica..the west nu inseamna numai fort si duel....baza (parerea mea ) sunt muncile...si pentru cnva de lvl mic(nu poate nici duel nici fort) nu ar fi prea oke...acum cateva zile am inceput pe o noua luma,un build axat pe capcane si impuscare...doar pentru munci,pt ca am auzit ca se face repede lvl,multi bani si multe iteme...ca acum sa aud ca se face un nou update ,norocosul de mine..si nici nu ni se spune :"uitati...se scade atat in xp..veti lua atat xp la 15 sec fata de cum luati inainte":sad:
 

DeletedUser

Guest
Scade xp-ul dar in acelasi timp scade si energia necesara pentru muncile de 15 secunde..Si motivatia la fel..Deci e acelasi lucru..Ori dai 10 munci care pierzi 20 puncte de energie ori dai 20 munci si pierzi 20 energie..Si scade cu 1%motivatia deci va fi exact ca inainte..Inainte pierdeai 2 pucnte si 2%motivatie dar luai mai mult xp acum pierzi mai putin, 1 punct de energie si 1%motivatie dar iei mai putin xp..Deci xp-ul nu va fi o problema deloc.:D
 

DeletedUser25683

Guest
sper...dar tot nu avem de unde sti...si in plus "pericolul" ramane la fel...
 

DeletedUser

Guest
Pe beta asa e..si cum e acolo asa va fi si aici..In schimb in privinta pericolului mda ramane la fel din pacate tinand cont ca acum dam mai multe comenzi..Asta e.
 

DeletedUser25683

Guest
Pe beta asa e..si cum e acolo asa va fi si aici..In schimb in privinta pericolului mda ramane la fel din pacate tinand cont ca acum dam mai multe comenzi..Asta e.

si in privinta xpului?din 2 munci a caute 1 energie si 1 motivatie fiecare voi face acelasi xp ca dintr-o munca care imi ia 2 energie si 2 motivatie(cum e acum)?:nu:
 

DeletedUser

Guest
Iti poti face un cont rapid si vezi singur..:).Aproximativ acelasi..De exemplu la o munca de argint Vanatoare de biozni iau 39 xp la 15 secunde..In timp ce pana in versiunea 2.08 se lua 96..:).
 

DeletedUser20819

Guest
Nu cred ca e despre vs 2.08 dar as vrea sa va arat.

In primul rand:

91b7.png



Apoi, cand dau pe jucatori si dau sa vad cati sunt:

bewn.png


Apoi dau ultima pagina, si vad ca sunt 11 pagini o_O
Ar fi 11x25=275 de jucatori...si acolo arata doar 30 .. sper sa se remedieze cu noua versiune :D
 

DeletedUser12588

Guest
Nu cred ca e despre vs 2.08 dar as vrea sa va arat.

In primul rand:

91b7.png



Apoi, cand dau pe jucatori si dau sa vad cati sunt:

url]


Apoi dau ultima pagina, si vad ca sunt 11 pagini o_O
Ar fi 11x25=275 de jucatori...si acolo arata doar 30 .. sper sa se remedieze cu noua versiune :D

F5 si iti afiseaza corect. :up:
 

DeletedUser

Guest
este un bug....
asa am patit si yo acum 2 zile....
deci e un bug nerezolvat...
 

DeletedUser12189

Guest
si in privinta xpului?din 2 munci a caute 1 energie si 1 motivatie fiecare voi face acelasi xp ca dintr-o munca care imi ia 2 energie si 2 motivatie(cum e acum)?:nu:

in privinta xp-ului nu stiu de ce se plange atata lume, intradevar xp-u la 15s a scazut dar in acelasi timp a scazut si energia si motivatia, si la cele de 10m si o ora a crescut xp-ul... am facut 2 printuri unu pe lumea 1 si unu pe beta cu aproximativ aceleasi pdm, dupa cum se vede xp-u a crescut fata de cum era pana in versiunea asta asa ca nu va mai plangeti ca o sa luati mai mult xp ca pana acum.
Lumea 1
eyzs.png

Beta
1mah.png
 

DeletedUser

Guest
Asta am spus si eu nu mai repetati..Nu este nicio problema in privinta xp-ului..Toti cum au vazut : aa gata scad xp-ul15 la sec dar nu s`au informat si despre motivatie energie xp la 10 minute si o ora etc...
 

DeletedUser

Guest
vest mareșali face-ti si voi lobi la inno sa bage retete noi la crafting peste 650 de puncte
 

DeletedUser11216

Guest
se spunea ca cu updatu 2v08 vine si jocul multiplayer cu vanatoare de ursi, intrebarea mea, sa aminat ?? si in care an il vedem ?
 
Sus