Discutii Eveniment Sf. Valentin

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19531

Guest
Se pare ca lumile de joc nu au cazut doar la noi, si la rusi a aparut aceeasi problema.
Si la polonezi a cazut servarul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser200

Guest
cei care nu mi-ati dat inimi va rog sa o faceti , iar cei ce nu ma aveti la prieteni nu este tarziu sa ma adaugati, eu propun sa va lasati si nr de telefon sa ne sunam pentru inimi ,, hahaha :Pescar:
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu de ce am impresia ca recompensele globale nu se vor atinge cel putin ultima...Adica pe indiana e 12 milioane doar prima chestie si s-au strans 5 milioane dar la cum va creste nu ma astept sa se atinga ultima chestie care sigur va avea un nr extraordinar de mare.Sincer cred ca s-a ,,strecurat" intentionat un 0 pe acolo.
 

DeletedUser16010

Guest
Nu stiu de ce am impresia ca recompensele globale nu se vor atinge cel putin ultima...Adica pe indiana e 12 milioane doar prima chestie si s-au strans 5 milioane dar la cum va creste nu ma astept sa se atinga ultima chestie care sigur va avea un nr extraordinar de mare.Sincer cred ca s-a ,,strecurat" intentionat un 0 pe acolo.

Tu vrei sa fie toate in prima zi, gata realizate? Ia gandeste-te, 5kk in 8 ore, pana la ora 22-23 se face cca 7-8kk, evenimentul tine 18 zile, calculeaza si vezi ca se va atinge.
 

DeletedUser

Guest
Tu vrei sa fie toate in prima zi, gata realizate? Ia gandeste-te, 5kk in 8 ore, pana la ora 22-23 se face cca 7-8kk, evenimentul tine 18 zile, calculeaza si vezi ca se va atinge.

Pai prima e 12kk...a doua va fi poate 50kk si tot asa..ultima posibil va fi 250kk de ex si nu se strang.La cum cresc la individual asa vor creste si la global.
 

DeletedUser19531

Guest
Pe alamogordo sunt necesare 79.950.000 de , dar acolo sunt mult mai putini jucatori activi.

*am pus o astfel de informatie ca sa va faceti o ideie
 

DeletedUser16010

Guest
Pai prima e 12kk...a doua va fi poate 50kk si tot asa..ultima posibil va fi 250kk de ex si nu se strang.La cum cresc la individual asa vor creste si la global.

Nu chiar, a doua ii 36kk, a 3-a ii de 72kk, a 4-a ii de 120kk iar ultima ii de 180kk

@Intrebare : Putem transforma inimile in oup ?
Doar dupa ce ai facut toate recompensele, adica 180k inimi
 

DeletedUser24699

Guest
Iuliane a trecut o ora. Rezolvam astazi sau ma apuc de un joc serios cu servere de calitate? Daca pica la nemtii in 15 min era fixata... M-am saturat de jocul asta unde suntem trati diferiti. Sa vedeti ce ban o sa pusc pentru vreo luna ca ma leg de inno.
 

DeletedUser16010

Guest
Inimile necesare pentru recompensele globale. X difera pe fiecare lume.

Prima recompensa globala: X (depinde de populatia serverului)
A Doua recompensa globala: 3*X
A Treia recompensa globala: 2*3*X
A Patra recompensa globala: 1,67*2*3*X (Aproximativ)
A Cincea recompensa globala: 1,5*1,67*2*3*X (Aproximativ)
 

DeletedUser23599

Guest
imi raspunde si mie cineva la intrebare?
ce bonus da setul valentinus?? acela de la 180k inimi
 

DeletedUser6280

Guest
sa ajuns ca un banal joc pe site care ee gen mi..lip sa se blocheze mai ceva ca alte jocuri pe pc care alea chiar cer ram placa video ( nu dau numele la jocuri de pc sa nu se interpeteze dupa ca fac reclama ) dar nu-i normal ai daca nu aveau fonduri intelegem sa se miste dupa cum dau eu din pedale dar nici chiar asa ,organizatori puteau sa se gandeasca din inainte ca o sa fie probleme dar nu se vrea de ce sa nu jucam in placere, jucam in stres, multumim INNO
 

DeletedUser

Guest
Iuliane a trecut o ora. Rezolvam astazi sau ma apuc de un joc serios cu servere de calitate? Daca pica la nemtii in 15 min era fixata... M-am saturat de jocul asta unde suntem trati diferiti. Sa vedeti ce ban o sa pusc pentru vreo luna ca ma leg de inno.

Iulian nu face nimic, si el asteapta ca si tine.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu cred ca stie cineva. Nici macar kylejames nu cred ca-l are. Am auzit ca-i ca si mosul dar ceva mai slabut.

Il are Alokt pe indiana.
Ofera +5 atribute pe fiecare, 10 regenerare, si alte indemanari, 10 ferire 30 tintire, sau invers..

Si caul produsl si armele nu stiu ca sunt de level 75 si inca nu le poate purta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus