concedierea

  • Autor subiect DeletedUser11216
  • Data de început

DeletedUser11216

Guest
NUME SUGESTIE:Concediere
DESCRIERE SUGESTIE: Din cate cunoastem din updatu precedent putem lupta la fort fara a apartine unui oras o, dece atunci sa nu putem concedia din oras un om care e inscris la fort? el poate participa si din afara orasului!, astfel evitam multe tikete la suport cu problema concedierilor etc, si ar fi mai bine si pentru oras , iar cand este concediat gradul avut in oras raman cu el la lupta(capitan,general etc), si la cele inscris ...
AVANTAJE:oamenii problematici vor putea fi concediati fara probleme de cap, si fara a prinde perioada in care el nu se inscrie la fort !
DEZAVANTAJE: -----
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9036

Guest
pentru ca cel pe care il dai tu afara, cand s-a inscris la fort avea anumite drepturi la fort pentru ca apartinea orasului tau ( diverse drepturi pe care sistemul i le acorda mai ales daca orasul tau face parte din fort, din alianta de fort, etc. ) . Daca avea acele drepturi ( grade, obligatia de a se aseza in aparare sau atac, etc ) tu nu i le poti suspenda prin simpla concediere. si apare un non-sens.

putin probabil sa se schimbe acest aspect.
 

DeletedUser11216

Guest
pentru ca cel pe care il dai tu afara, cand s-a inscris la fort avea anumite drepturi la fort pentru ca apartinea orasului tau ( diverse drepturi pe care sistemul i le acorda mai ales daca orasul tau face parte din fort, din alianta de fort, etc. ) . Daca avea acele drepturi ( grade, obligatia de a se aseza in aparare sau atac, etc ) tu nu i le poti suspenda prin simpla concediere. si apare un non-sens.

putin probabil sa se schimbe acest aspect.

este posibil doar daca el pastreaza aceste dreptu chiar daca este dat afara, iar dupa finalizarea luptelor acest grad nu va mai avea ...cred ca tehnic e posibil de facut asa ceva ...
 

DeletedUser16010

Guest
Ar fi o chestie sa ii poti concedia cat sunt inscrisi. Mai scapam de problemele din oras.
PRO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9036

Guest
ai uitat sa ne spui motivatia ta. de ce doresti asa de mult sa dai playeri afara in timpul fortului incat sa propui sa se modifice jocul pentru aceasta dorinta a ta?

suntem curiosi si noi. apoi dam cu PRO sau CONTRA ;)
 

DeletedUser14746

Guest
big PRO ... e una din cele mai inervante chestiuni atunci cand un player iti face probleme in oras si nu-l poti concedia pentru ca e inscris la fort,mai apare un fort,se inscrie si acolo...si tot asa,ajungi sa NU mai poti concedia acel player doar daca NU mai apar lupte de forturi pentru ziua urmatoare!
la fel si cu plecarea din oras,daca eu vreau sa plec din oras mi se pare ok sa pot iesi chiar daca sunt inscris la fort(mai ales acm ca se poate participa la lupte si fara oras)

inainte de update unde participarea la fort era conditionata de apartenenta asupra unui oras intelegeam,dar acum...mi se pare foarte ok ceea ce narka a propus ;)
 

DeletedUser24451

Guest
PRO ! O IDEE DESTUL DE BUNA , AR EVITA TICKETURILE CATRE SUPORT CU PROBLEMA CONCEDIERI! Am avut si eu multe cazuri de acest gen si mi-a luat o gramada de timp sa-i dau afara!
 

DeletedUser

Guest
Contra! Atat timp cat e la tine in oras si se inscrie la fort are deja anumite drepturi.
 

DeletedUser11216

Guest
Contra! Atat timp cat e la tine in oras si se inscrie la fort are deja anumite drepturi.

citez cele spuse mai sus


si ar fi mai bine si pentru oras , iar cand este concediat gradul avut in oras raman cu el la lupta(capitan,general etc), si la cele inscris ...


daca esti unu din cei problematici e normal ca sa fi impotriva !
 

DeletedUser

Guest
Ti se pare logic ca tu sa il concediezi si sa ramana aceleas avantaje? Mie nu.
 

DeletedUser

Guest
Ei bine eu raman CONTRA deoarece mie nu mi se pare logic ca dupa ce il concediezi sa mai aiba aceleas drepturi .. .
 

DeletedUser22039

Guest
Pro , sa zicem ca e o alianta populara cu luptele la fort , ala se inscrie la toate bataliile posibile si sa zicem ca never nu o sa-l putem da afara pentru ca zilnic sunt lupte de fort la care el se inscrie .
 
Sus