Ce se intampla?

  • Autor subiect DeletedUser22374
  • Data de început

DeletedUser22374

Guest
Salut . Am si eu o intrebare : ce se intampla cu Buffalo ? Am un caracter de level
bun acolo si n-as vrea sa-l pierd. Ce-i aia mentenanta? Isi va reveni vreo data ?
Daca nu cum as putea sa-mi transfer caracterul pe alta lume?
Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat :)
 

DeletedUser10117

Guest
Salut . Am si eu o intrebare : ce se intampla cu Buffalo ? Am un caracter de level
bun acolo si n-as vrea sa-l pierd. Ce-i aia mentenanta? Isi va reveni vreo data ?
Daca nu cum as putea sa-mi transfer caracterul pe alta lume?
Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat :)

Mai bine il transferi(migrezi)
 

DeletedUser2041

Guest
Perioada rezervata migrarii s-a terminat. Nu mai puteti muta conturile de pe lumile care urmeaza a fi sterse.
 

DeletedUser22832

Guest
lack of interest ...

Perioada rezervata migrarii s-a terminat. Nu mai puteti muta conturile de pe lumile care urmeaza a fi sterse.

:tumble:

cred ca ar fi bine sa aveti o arhiva ceva , nu cred ca este corect sa va stergeti la ......... cu banii oamenilor , acesti jucatori or platit ceva bani pe iteme , poate.
Nu-i chiar frumos sa stergi caracterele celor care nu au avut timp sa intre si sa migreze, in perioada migrarii poate a fost omul plecat in vacanta nu sta toata ziua pe west , mai are si viata personala.
L-ai sters si te-ai scapat de o grija iar celalalt care a pierdut caracter si v-a dat bani ramane cu buza umflata.
 
Sus