Discutii v.2.08

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser12588

Guest
La orice munca, atata timp cat ai resurse de unde sa refaci energie/motivatie, 15sec e cel mai profitabil.
Fac in momentul de fata pe comert bani si inclusiv xp (sa nu zic de dropuri) in prostie. Insa necesita putin timp si resurse :)

Daca ai sa refaci normal ca este rentabil la 15s, ma refer la cei care sunt mai saraci si nu au posibilitatea sa refaca motivatia si energia. Eu zic ca e mai rentabil la 1h pentru cei care nu au posibilitatea de refacere.
 

DeletedUser

Guest
6zXgU.jpg

E ceva :ras:
 

DeletedUser12588

Guest
HAX!!!Cum se poate asa ceva???:tumble: Eu cu cp bonus de salar activat,aventurier,full set Allan si cal si saua Cartwright la Condu un oficiu de comert am luat la vreo 30-40 incercari de 15 secunde un Palton gri,O pusca de fort de lvl 63 si ceva pantaloni militaresti :blink: Cate incercari ai facut?

Vad ca la el nu a expirat licenta la Photoshop. :up:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La Condu un oficiu de comert am noroc 10680 si nu pica nimic de hazna ::ras: numa chinezarii .
 

DeletedUser

Guest
Grant la 15s de dimineata :))

Nu-mi mai fa in ciuda maaa :mad: :razz:

@Am si eu 2 intrebari :D am vazut/auzit pe beta ca acum nu mai pica cheia nr.3 daca nu faci misiunile pentru Cheia 2 si cheia 1 ,e adevarat ? :nesigur: si a 2 a intrebare este acum cheia nr.3 pica si la condu un oficiu de comert ?
 

DeletedUser

Guest
cand va apararea eventul de Paste.Cu totii suntem nerabdatori :D :shoot:
 

DeletedUser

Guest
ar trebui sa apara inainte :| ca asa au bagat si pe cel de Craciun si de Valentine's Day
 
Sus