Intrebare Eveniment Paste

  • Autor subiect DeletedUser25738
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25738

Guest
Am citit ca sunt 4 banditi de duelat, unul gratis , iar restul cu pepite...Intrebarea mea, cel gratis o sa dea doar chestii obisnuite si restul in functie de nr de pepite cele rare? Sau este aleatoriu? Indiferent de bandit, gratis sau cu pepite, in functie de norocul fiecaruia?
 

DeletedUser24699

Guest
E aleatoriu ... la gratis iti poate pica orice, la ala cu 25 iti pica doar de acolo in sus, la 150 iti pica de 150 sau 800 daca ai noroc iar la 800 pica doar de 800:whistle:
 

DeletedUser22039

Guest
La gratis pica si foarte rar , dar sa nu crezi ca o sa ai asemenea noroc .. , 1 la 1000 sa zicem , cel mai des alea obisnuite si neobisnuite .
 

DeletedUser

Guest
L-am duelat pe primul si am pierdut...voi pierde mereu contra lui?
Pe langa ca sunt duelist cu indemanari doar pe tintire/ferire/dexteritate si am setul lui Frank Elton nu conteaza...tot pierd...de ce?
 

DeletedUser12588

Guest
L-am duelat pe primul si am pierdut...voi pierde mereu contra lui?
Pe langa ca sunt duelist cu indemanari doar pe tintire/ferire/dexteritate si am setul lui Frank Elton nu conteaza...tot pierd...de ce?

Era vorba ca sunt usor de batut. Pana acuma, pe fiecare lume unde am jucat si am dat duel cu ei am pierdut. :whistle:
 

DeletedUser

Guest
daca eu pierd in ultimul hal ce face un muncitor axat doar pe construire?
 

DeletedUser22039

Guest
daca eu pierd in ultimul hal ce face un muncitor axat doar pe construire?

Ghinion doar , si tinte prost puse ... ;) , eu de exemplu (si anu trecut a fost eventul asta sa-i duelam) , nu am pierdut niciodata , bine , dar eu am nivelul duelului 500 , adica am lvl mare , adica am multe indemanari .. :D <3W
 

DeletedUser25424

Guest
LettyDom pe l1 pierdut toate duelele si a dat de 4 ori la 25 si 3 ori la free :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser25738

Guest
ciudat, la lvl meu, si cu set doc, si cu ferire foarte multa, si totusi am pierdut :))) la cel gratuit :))) ciudat rau
 

DeletedUser16010

Guest
Au indemanari la fel ca voi, deci puneti ceva haine cu aspect si tintire si nu aveti probleme.
 

DeletedUser

Guest
Am eu senzatia sau daca pierzi un duel ti se reseteaza la setul de pasti?Adica daca iti mai trebuiau 2 dueluri pana la palaria aia neagra si pierzi unul arata dupa ca iti trebuie iarasi 5...
 

DeletedUser20819

Guest
Da nu se poate frate...din 6 dueluri cu big fred, 4 le.am pierdut...si am schimbat tintele la fiecare duel..cu haine de aspect...parca se pierdea foarte rar..doamne :)) Dupa ce ca celelalte categorii sunt numai cu pepite..mai dati si npc.uri de astea...slab INNO...numai atat puteti? In caltea dat si taxa de 500k pepite sa vorbesti pe chat..nu m.as mira...ce a ajuns jocul asta...da asa e romania ..nu va ajung niciodata banii.
 

DeletedUser16010

Guest
Da nu se poate frate...din 6 dueluri cu big fred, 4 le.am pierdut...si am schimbat tintele la fiecare duel..cu haine de aspect...parca se pierdea foarte rar..doamne :)) Dupa ce ca celelalte categorii sunt numai cu pepite..mai dati si npc.uri de astea...slab INNO...numai atat puteti? In caltea dat si taxa de 500k pepite sa vorbesti pe chat..nu m.as mira...ce a ajuns jocul asta...da asa e romania ..nu va ajung niciodata banii.

Nu iti convine, nu participa la tombola, nimeni nu te obliga. Eu nu vad unde e problema, atata timp cat este o optiune free unde sa alegi. Ca pierzi tu? Eu am 25 dueluri castigate consecutiv si sunt pe construire.
 

DeletedUser24094

Guest
am level 122. full comert si nu am pierdut niciun duel pana acum.

Voi duelistii pierdeti pentru ca sunteti legume, mai multa ferire decat tintire, npc`ul de la tombola are build identic cu al vostru.

Haine cu mult aspect si castigati.
 

DeletedUser20819

Guest
Nu iti convine, nu participa la tombola, nimeni nu te obliga. Eu nu vad unde e problema, atata timp cat este o optiune free unde sa alegi. Ca pierzi tu? Eu am 25 dueluri castigate consecutiv si sunt pe construire.

Ma supara faptul ca just a zis ca se pierde foarte rar..eu 4 din 6 le.am pierdut..pai asta e foarte rar?
 

DeletedUser14746

Guest
Ghinion doar , si tinte prost puse ... ;) , eu de exemplu (si anu trecut a fost eventul asta sa-i duelam) , nu am pierdut niciodata , bine , dar eu am nivelul duelului 500 , adica am lvl mare , adica am multe indemanari .. :D <3W

si daca esti full innot tot poti sa-i bati ;)


depinde de norocul fiecaruia!
 

DeletedUser22039

Guest
am level 122. full comert si nu am pierdut niciun duel pana acum.

Voi duelistii pierdeti pentru ca sunteti legume, mai multa ferire decat tintire, npc`ul de la tombola are build identic cu al vostru.

Haine cu mult aspect si castigati.

Hahaha , va zis-o , mai multa ferire decat tintire =)) , eu le am egale <3W
De aia si probabil ca pierdeti ,puneti niste iteme cu aspect cand ii atacati .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus