Maralinga - Lume speed Beta.

  • Autor subiect DeletedUser24094
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24094

Guest
Salutare, dupa cum bine stiti astazi se va inaugura prima lume speed the west pe serverul beta, m-am gandit ca ar fi bine sa avem si noi un topic unde sa vorbim.

Nu toti stim engleza pentru a apela la forumul de pe beta, eu personal nu prea ma descurc la partea scrisa.

Pentru cei care nu au vizitat forumul de pe beta sa va fac un rezumat.

Server speed se refera la.

+900% Bani la munca.
+900% Experienta la munca.
+900% Noroc la munca ( sansa de a pica un obiect)
+900% Sansa de drop (sansa de a pica un produs)
+900% viteza
+900% Regenerare
+50% motivatie (din cate am inteles, in loc de 100 motivatie va fi 150)

Lumea va tine 4 saptamani iar scopul acesti lumi este de a aduna cat mai multe puncte de realizare, vor fi 5 premii pentru primele 5 locuri, puteti alege sa primiti premiul si pe serverul .ro.

Deci, sa intram cati mai multi romani sa le aratam cum jucam noi <3W
 

DeletedUser24094

Guest
Am si eu cateva nelamuriri, pentru cine ma poate ajuta. Exista timp intre consumabile? cum e pe clasic de 10 minute, sau timp la craft, unde este 7 zile.
 

DeletedUser24094

Guest
Nu cred ca s-au schimbat astea.

Daca scopul este de a strange cat mai multe realizari, misiunea de la craft cam trebuie facuta pentru ca ofera multe puncte, iar 7 zile, tre sa faci 4 produse, deci se termina lumea pana reuseste cineva sa faca acea realizare :D
 

DeletedUser

Guest
Daca scopul este de a strange cat mai multe realizari, misiunea de la craft cam trebuie facuta pentru ca ofera multe puncte, iar 7 zile, tre sa faci 4 produse, deci se termina lumea pana reuseste cineva sa faca acea realizare :D
Stiu, dar momentan nu se pot schimba acele setari. Poate in viitor o sa avem aceasta posibilitate.
 

DeletedUser10117

Guest
deci cand va aparea lume la noi va fi ora 15:30?

va fi vizibila doar pe beta sau pe toate serverele de joc,intreb deoarece vad postat acest anunt(deschiderea lumii speed) pe toate serverele
 

DeletedUser2041

Guest
deci cand va aparea lume la noi va fi ora 15:30?

va fi vizibila doar pe beta sau pe toate serverele de joc,intreb deoarece vad postat acest anunt(deschiderea lumii speed) pe toate serverele

Lumea va fi vizibila pe beta, este un server beta.
 

DeletedUser16010

Guest
deci cand va aparea lume la noi va fi ora 15:30?

va fi vizibila doar pe beta sau pe toate serverele de joc,intreb deoarece vad postat acest anunt(deschiderea lumii speed) pe toate serverele

Inseamna ca nu ai citit acel anunt, pune mana si citeste.

Edit: scz iulian, am postat amandoi in acelasi timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
Hm, cred ca si timpul de munca la misiuni a ramas acelasi, ca din cate am vazut nu s-a schimbat timpul de munci, tot 15s 10 min 1h,
 

DeletedUser19606

Guest
Salut , am si eu o intrebare . Va fii potiunea de 20 OUP la shop ?
 

DeletedUser16010

Guest
@doxie
timpul ramane la fel

@djpopa
la 900% salariu, nu cred ca va fi nevoie de potiuni de reskill, poti da manual cu shamanul
 

DeletedUser19606

Guest
Nu fii asa sigur,pe celalalte servere e la shop potiunea de Reskill
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus