Western Loto

  • Autor subiect DeletedUser12402
  • Data de început

DeletedUser12402

Guest
Nume propunere:Western Loto(Sau cum se chema:))Am uitat de atunci pana acum:)))
Descriere propunere:Probabil toti stiti de Western Loto...Mai trebuie descriere?Propun sa se redeschida acest "joc":|
Avantaje:Mai multa activitate(mai ales daca playeri asteapta afisarea numerelor castigatoare)
Ar mai castiga si playerii ceva
Dezavantaje:Pierdere de timp pentru moderatori:|
 

DeletedUser9380

Guest
De acord, mie chiar îmi plac jocurile noi(mă rog, ăsta nu e nou).Western Loto era chiar reuşit în opinia mea.
 

DeletedUser12909

Guest
Felicitari ai castigat la loteria cobra920 marele premiu de un:PRO
De ce nu?premile nu sunt enorme iar sansa de castig de doua ori e mica
 

DeletedUser

Guest
Pro,multa activitate,castiguri pentru playeri...Dar ne trebe si un moderator sa se ocupe de asta..AURASZ
 

DeletedUser12402

Guest
Pro,multa activitate,castiguri pentru playeri...Dar ne trebe si un moderator sa se ocupe de asta..AURASZ

Gata,am destule pro-uri veniti cu poolu:))Glumeam...
Sau il face pe geia moderator...
Vrem Western Loto!!!Si eu PRO!Motivele la avantaje:))
 

DeletedUser

Guest
Western Loto a fost inchis dintr-un motiv intemeiat pt. o perioada de timp. Redeschiderea concursului este deja in discutie de ceva timp:).
 

DeletedUser

Guest
pai ar fi o solutie sa alegeti un om cu peste 1000 posturi sa ii dati west deputy si se ocupa el.Cum sa facut cu guess who
 

DeletedUser12402

Guest
lulz...Cine a redeschis topicul??Acum 1 ora era inchis...Sau 2?

pai ar fi o solutie sa alegeti un om cu peste 1000 posturi sa ii dati west deputy si se ocupa el.Cum sa facut cu guess who
Iti dai seama ca si acel om cu peste 1000 de posturi poate fi un copil de 5 ani(stiu ca e cam imposibil)Moderatorii nu se aleg dupa numarul de posturi o_O
Totusi,PWG care a fost motivul inchiderii al acestui joc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dar patrat nu a devenit Moderator pentru a redeschide si a avea grija de guess who.A devenit moderator pentru ca era nevoie in team de noi colegi pentru ajutor.
 

DeletedUser

Guest
Dar patrat nu a devenit Moderator pentru a redeschide si a avea grija de guess who.A devenit moderator pentru ca era nevoie in team de noi colegi pentru ajutor.

ar fi un pik mai multa ordine daca se va ocupa un admin/admini(cum e la turneul de dueluri) pt fiecare joc.Restu s-ar ocupa de ,,patrulat'' sau de banuri.Ar fi pik mai multa ordine
 

DeletedUser2854

Guest
lulz...Cine a redeschis topicul??Acum 1 ora era inchis...Sau 2?


Iti dai seama ca si acel om cu peste 1000 de posturi poate fi un copil de 5 ani(stiu ca e cam imposibil)Moderatorii nu se aleg dupa numarul de posturi o_O
Totusi,PWG care a fost motivul inchiderii al acestui joc?

Aparuse guess who pe atunci si era agitatie cu delaware.
 

DeletedUser

Guest
Hi, thread necromancer here. Se va mai organiza un astfel de joc?
Imi arunc un pro.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus