La taclale

just4fun

The Boss
Asa cum cred ca stiti, toate jocurile au un regulament de joc dar si unul de aplicare.
Cu siguranta, daca cineva isi creaza un cont pe care il sterge si mai apoi isi face altul, nu este sanctionat.
si nu discutam de cazurile in care x isi face cont si mai apoi mai face inca doua asa de dragul distractiei, le tine putin in paralel si le da delete sau de cazurile in care isi face cont, muta toate itemele (crezand ca este corect ca doar este contul lui) pe noul caracter si apoi da delete.


Asa ca va rog sa nu va mai dati cu parerea fara sa stiti concrect ce anume se intampla si cred ca este momentul sa reveniti la "subiect" (discutia despre sanctiune sau datul cu parerea despre o sanctiune nu face parte din aceasta tema).
 

DeletedUser19531

Guest
Abandon_Thread.gif
 

DeletedUser

Guest
de MPI ati uitat sa il mai bagati pe ro.....90% din playeri il asteapta
 

DeletedUser24094

Guest
Nu credeam ca Inno are purtatori de cuvant...

De cand ai ajuns traducator pt tw-db si tester pe beta, te crezi foarte important, te certi cu oricine si ciudat ca de multe ori vedeam ca te certai si contraziceai prost, nu aveai dreptate dar tot o tineai pe a ta.

El isi spune parerea din ce a vazut pe beta si in mare parte are dreptate.
 

DeletedUser16010

Guest
Nu ma cred important, dar cel putin nu verific din minut in minut forumul de pe beta si mai stiu eu ce gazete, ca sa aflu ce se baga nou.

In plus, asa sunt tot timpul, si fac ce vreau cu timpul meu. Nu iti convine, te invit sa ma ignori.

Observ ca te dai si avocatul lui. Nu inteleg ce te bagi tu. Te deranjez cu ceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
1. InnoGames are purtator de cuvant.
2. Faptul ca cineva spune o tampenie nu inseamna ca trebuie sa o iei de buna, nu cunosti tu sau restul persoanelor care fac astfel de afirmatii de unde aflu anumite lucruri, doar atunci cand vei stii sau veti stii cum intru in contact cu diferite informatii, atunci sa faci/faceti astfel de afirmatii, pana atunci va rog sa va limitati cu afirmatiile sacaitoare si nefondate aduse la adresa mea, altfel voi fi nevoit sa va raportez echipei de administrare a jocului pentru incalcarea regulei 12.3 din termeni si conditii pe care le-ati acceptat la momentul intemeieri contului.
3.
Nu iti convine, te invit sa ma ignori.
 

DeletedUser16010

Guest
Cat ai stat sa cauti regula aia ca sa o poti pune aici, sau stai, nu imi spune, ai invatat regulile? :)))
 

DeletedUser2041

Guest
Nu va mai certati, inca se lucreaza la MPI. Mai sunt unele lucruri de pus la punct. Se va implementa curand si pe .ro.
 

DeletedUser8280

Guest
S'au afisat pe undeva listele cu echipele de fortisti de pe el dorado?:huh:
 

DeletedUser15496

Guest
Nu ma cred important, dar cel putin nu verific din minut in minut forumul de pe beta si mai stiu eu ce gazete, ca sa aflu ce se baga nou.

In plus, asa sunt tot timpul, si fac ce vreau cu timpul meu. Nu iti convine, te invit sa ma ignori.

Observ ca te dai si avocatul lui. Nu inteleg ce te bagi tu. Te deranjez cu ceva?

eu zic sa-ti tai venele domnu traducator / tester de belita
poate atunci da cineva doi bani pe tine :d
 
Sus