Chemarea Zumei

  • Autor subiect DeletedUser25857
  • Data de început

DeletedUser25857

Guest
Cum termin misiunea "Lasa in pace incepatorii" din setul de misiuni Chemarea Zumei.......Ceva sugestii!??!!
 

DeletedUser25857

Guest
Asta stiu ca nu-s tampit.....am lvl 119 totusi.....da cum naiba sa gasesc 5 obiecte in 3 ore???? ca din cate vad nu e vorba de produse ci iteme la propriu
 

DeletedUser19531

Guest
Asta stiu ca nu-s tampit.....am lvl 119 totusi.....da cum naiba sa gasesc 5 obiecte in 3 ore???? ca din cate vad nu e vorba de produse ci iteme la propriu

Acesta este raspunsul la intrebarea ta:

Misiunea se poate termina in fix 2 minute, gasindu-se 5 chestiute cu 5-10 energie, in functie de bulan.

Se iau 5 diamante neslefuite. Se merge la Lucreaza ca negustor ambulant, se echipeaza un diamant, se dau 15s, daca nu pica un rubin/smarald se mai dau 15, daca pica, diamantul dispare. Acesta se inlocuieste cu altul si procedura se repeta. Desi sunt produse, rubinul si smaraldul sunt speciale si se contorizeaza ca obiecte la aceasta misiune.

Eh ? P-asta n-o stiati, distractie placuta. :P
 

DeletedUser14746

Guest
Cu ceaiuri in inventar si energie activa se pot gasi 5 iteme in o ora nu 3 ore fara nici o problema la orice munca dand doar la 15 secunde,.in fine :)
 

kalle31

Greenhorn
Vedeti ca in perioada asta ( august ) se pun la obiecte si cosurile de pisica...ca idee, se poate face mult mai usor misiunea cu cele 5 obiecte. Bafta !
 
Sus