La taclale

DeletedUser8280

Guest
Am .. dar mai degraba le strang acolo .. Le cheltui la viitoarele eventuri .. oricum la circ nu are ce sa pice cat sa merite investite oup-urile :d Mai ales daca am norocul de pana acum .. :))
 

DeletedUser12588

Guest
Frumos..pe ce toaca INNO banii nostri?!
Deci se spunea ca se baga la updad sau ce a fost acesta de ieri o misiune s-a bagat in parti :)...schimba si ei ceva la joc..apar buguri si raman asa pana la urmatorul updade...

In plus putea sa ne anunte si pe noi cineva..dragi jucatori in urma unor probleme misiunea de care ziceam nu a fost bagata sau ceva de genu..asa ca suntem o comunitate si ar trebui sa fim si noi anuntati..dar na :)

Rusine.

Rusine d-aia mare. :hmf:
 

DeletedUser25910

Guest
Frumos..pe ce toaca INNO banii nostri?!
Deci se spunea ca se baga la updad sau ce a fost acesta de ieri o misiune s-a bagat in parti :)...schimba si ei ceva la joc..apar buguri si raman asa pana la urmatorul updade...

In plus putea sa ne anunte si pe noi cineva..dragi jucatori in urma unor probleme misiunea de care ziceam nu a fost bagata sau ceva de genu..asa ca suntem o comunitate si ar trebui sa fim si noi anuntati..dar na :)

Rusine.

http://forum.the-west.ro/showthread.php?p=855065#post855065
 

DeletedUser14746

Guest
Am .. dar mai degraba le strang acolo .. Le cheltui la viitoarele eventuri .. oricum la circ nu are ce sa pice cat sa merite investite oup-urile :d Mai ales daca am norocul de pana acum .. :))

eu am cheltuit mii de oupuri ... si crede-ma ca niciodata nu am prins nimic din categoria "auriu" nici cu oupuri nici la free !
 

DeletedUser10117

Guest

Noroc cu un jucator ca a postat despre misiune.

Normal trebuia sa ne anunte chiar din data de 22.04.2015..cand s-a implementat updadul acela.

In fine ..un alt bug
Cine ma poate ajuta?
DEci la misiunea http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_134
Ca sa pice steaua trebuie sa muncesc intre aceea ora la Ataca postalionul

Am practic peste 80 de rapoarte la 15 secunde la munca respectiva si inca nu a picat nimic..decat produs si cateva iteme..dar STEAUA de loc...tin sa precizez ca am PDM pozitiv in jur de 300...stie cineva de ce nu pica?

Ieri am dat la 1 ora si tot nimic.
 

DeletedUser2041

Guest
Noroc cu un jucator ca a postat despre misiune.

Normal trebuia sa ne anunte chiar din data de 22.04.2015..cand s-a implementat updadul acela.

In fine ..un alt bug
Cine ma poate ajuta?
DEci la misiunea http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_134
Ca sa pice steaua trebuie sa muncesc intre aceea ora la Ataca postalionul

Am practic peste 80 de rapoarte la 15 secunde la munca respectiva si inca nu a picat nimic..decat produs si cateva iteme..dar STEAUA de loc...tin sa precizez ca am PDM pozitiv in jur de 300...stie cineva de ce nu pica?

Ieri am dat la 1 ora si tot nimic.

Ai echipat fesul si esarfa neagra?
 

just4fun

The Boss
What?!..trebuie asa ceva?!..de cand s-a modificat aceasta misiune ca cere asa cave?!...ca pe TW nu specifica asta :)

informatiile de pe tw-db nu sunt intotdeauna cele mai corecte.
textul misiunii mentioneaza
Diligența va ajunge puțin înainte de miezul zilei. Ai grijă să te deghizezi. O eșarfă și un fes negru va face toată treaba. E timpul să jefuim niște diligențe!

cerinta in cauza este de la inceput, de cand s-a activat misiunea
 
Sus