Schimbarea clasei de caracter; invarea unei meserii noi.

  • Autor subiect DeletedUser25046
  • Data de început

DeletedUser25046

Guest
1.Propun ca odata pe an (sau la un anumit interval de timp) sa'ti poti schimba clasa de caracter. (daca doresti)

Nu toti jucatorii dispun de timpul necesar si rabdarea de a creste conturi pe mai multe lumi de joc, sunt destul de multi care joaca pe o singura lume, deci o singura clasa de caracter. Nu ar fi frumos sa aiba posibilitatea testarii altei clase de caracter (in caz ca s'au plictisit de actuala) ? :boone:

2.Propun ca dupa acumularea a 650 puncte de craft sa poti invata o noua meserie (la alegere) dintre cele 3 ramase. :cooln:

E pacat sa iesi la pensie asa tanar :)

Astept pareri. :dastardly:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Guest
dovada ca mai sunt oameni care gandesc bine pe aici :)))) dar interesul e sa fie cati mai multi jucatori, pe cat mai multe lumi, cu cat mai multe multi-acc, care sa bage cat mai mute pepite si sa creasca pateul.... asa parca :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca se va implementa vreodata asa ceva, sigur va costa un numar destul de mare de pepite... asa ca mai bine nu :up:
 

DeletedUser14746

Guest
PRO ... desi si nu se va implementa niciodata asa ceva :D
 

DeletedUser25910

Guest
Ai un PRO ,dar daca ar fi sa se implementeze asta ar trebui sa coste 1000 obligatiuni sau pepite.
De ce?
Jucatorii ar profita de acest lucru la fort ,duel etc:razz:
 

DeletedUser14746

Guest
Ai un PRO ,dar daca ar fi sa se implementeze asta ar trebui sa coste 1000 obligatiuni sau pepite.
De ce?
Jucatorii ar profita de acest lucru la fort ,duel etc:razz:

a zis "odata pe an" ;)
ar fi culmea sa-l poti schimba toata ziua =))
 

DeletedUser25910

Guest
a zis "odata pe an" ;)
ar fi culmea sa-l poti schimba toata ziua =))

Tot ar fi bine sa fie cumparat din shop asa ceva.
Ar avea de castigat INNO si totodata si jucatorii care investesc in joc. Cat despre cei care nu isi permit ,sa stranga obligatiuni sau sa se gandeasca bine pana isi vor alege clasa de caracter
 

DeletedUser26138

Guest
Tot ar fi bine sa fie cumparat din shop asa ceva.
Ar avea de castigat INNO si totodata si jucatorii care investesc in joc. Cat despre cei care nu isi permit ,sa stranga obligatiuni sau sa se gandeasca bine pana isi vor alege clasa de caracter

Si tu ar trebui sa gandesti inainte sa postezi asa ceva. Unii care au caractere de 3-4-5 ani, la ce ar fi trebuit sa se gandeasca?? La un moment dat intervine monotonia, fiind evidenta nevoia de schimbare.
Unii comentati total aiurea.
 

DeletedUser10117

Guest
Pentru 10.000 pepite sa poti sa schimbi clasa de caracter :))
 

DeletedUser25910

Guest
Si tu ar trebui sa gandesti inainte sa postezi asa ceva. Unii care au caractere de 3-4-5 ani, la ce ar fi trebuit sa se gandeasca?? La un moment dat intervine monotonia, fiind evidenta nevoia de schimbare.
Unii comentati total aiurea.
Nu mai juca atunci daca intervine monotonia :hmf:
Eu raman la a mea ,vrei sa schimbi clasa de caracter - cumperi din shop la pretul de 1k oup/pepite .
Varianta asta o voi prezenta pe beta ,asa ca ganditi bine la ce clasa de caracter vrei.
Nu comentez aiurea ,chiar daca ar fi sa se bage ce spui tu -INNO nu va lasa sa fie gratis ,asa ca bafta
 

DeletedUser26138

Guest
Nu mai juca atunci daca intervine monotonia :hmf:
Eu raman la a mea ,vrei sa schimbi clasa de caracter - cumperi din shop la pretul de 1k oup/pepite .
Varianta asta o voi prezenta pe beta ,asa ca ganditi bine la ce clasa de caracter vrei.
Nu comentez aiurea ,chiar daca ar fi sa se bage ce spui tu -INNO nu va lasa sa fie gratis ,asa ca bafta

Esti paralel, prietene. Inceteaza sa citesti printre randuri si sa intelegi doar ce-ti convine.
1. Nu m-am legat deloc de pret, n-am pomenit cuvantul "gratis". Mi se pare normal ca acea optiune sa coste ceva.
2. ""Nu mai juca atunci daca intervine monotonia""
Raspuns de robotel. Vai de viata ta...
 

DeletedUser15496

Guest
Nu mai juca atunci daca intervine monotonia :hmf:
Eu raman la a mea ,vrei sa schimbi clasa de caracter - cumperi din shop la pretul de 1k oup/pepite .
Varianta asta o voi prezenta pe beta ,asa ca ganditi bine la ce clasa de caracter vrei.
Nu comentez aiurea ,chiar daca ar fi sa se bage ce spui tu -INNO nu va lasa sa fie gratis ,asa ca bafta

care-i diferenta intre gratis si 1k pepite / ob ?
 
Sus