Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser2041

Guest
Salut.
Am si eu o problema pe lumea Colorado. Am activat modul de vacanta iar acum cand vreau sa inchei modul de vacanta, nu reusesc. Scriu pe pagina principala numele si parola, selectez lumea Colorado, dau click pe "incheie modul de vacanta", ma arunca pe pagina principala, scriu numele si parola, selectez lumea Colorado si nu se incheie modul de vacanta. Urmez acesti pasi repetat si nu se intampla nimic.
Rog adminii, daca puteti, sa ma ajutati cu un raspuns.
Multumesc

Depune tiket.
 

DeletedUser21065

Guest
nereguli chat fort

Poate reparati si voi chatul de la forturi sa apara in drept la fiecare gradul, iar cand deschid fereastra cu batalia de la fort de multe ori nu se poate realiza conexiunea ca e prea bun serverul ala.
Am net bun (100.0Mbps) asa ca nu-mi veniti cu scuze ca e de la mine.
Iar la multe rapoarte sunt mesaje in limba kaizerului (germana); poate le traduceti pana vine sfarsitul lumii...
Daca am gresit locul unde trebuia sa postez nu-mi pasa asa cum nu va pasa nici voua de bunastarea jocului, decat de banii bagati de fraieri in pepite.
 

DeletedUser

Guest
De ce nu merge chatu lumii?Merge doar soapta , cel al lumii nu se vede ce scrie lumea si nici ce scriu eu...
 

DeletedUser18965

Guest
Nivel 50 - The perfect heist
de ce nu merge am acceptat prima misiune The job am facut a doua misiune Searching the mansion si cand revin la prima in salon nu apare nimic
 

DeletedUser19531

Guest
Nivel 50 - The perfect heist
de ce nu merge am acceptat prima misiune The job am facut a doua misiune Searching the mansion si cand revin la prima in salon nu apare nimic

Misiunea aceasta s-a terminat ieri la ora 23:59 si din aceasta cauza nu mai apare pentru finalizare, trimite mesaj la suport, poate adminii te vor ajuta cu finalizarea.
 

DeletedUser

Guest
probleme aventuri

nu merg aventurile de doua zile pe colorado...hai miscare sa le reparati un...doi...un.....doi
 

DeletedUser

Guest
deschid aventurile se rotesc pistoalele si atit apoi daca le le inchid si le deschid iar si nici pistoalele alea ginditoare nu mai apar si asta se intimpla la toti ca am vorbit pe chat cu ceilalti de pe lume nimeni nu se poate conecta
 

DeletedUser2041

Guest
deschid aventurile se rotesc pistoalele si atit apoi daca le le inchid si le deschid iar si nici pistoalele alea ginditoare nu mai apar si asta se intimpla la toti ca am vorbit pe chat cu ceilalti de pe lume nimeni nu se poate conecta

Am raportat problema.
Cand vezi genul asta de probleme, deschide un ticket la suport.

Ar trebui sa mearga acum!
 

DeletedUser7979

Guest
problema duel

Salut

Astazi dormeam intr-un oras strain, ma trezeam, dadeam duel in oras (deci fara deplasare) ai apoi ma bagam la loc la somn. Dupa 30 de minute de somn, cand teoretic nu puteam fi duelat, fiind in hotel, am primit duel de la altcineva si am lesinat. Cum este posibil?

Precizez ca eram online in momentul ala, in mod cert eram la somn, si dintr-o data am vazut ca mi-au scazut brusc viata si energia. S-a mai intamplat si altora?
 

DeletedUser2041

Guest
Salut

Astazi dormeam intr-un oras strain, ma trezeam, dadeam duel in oras (deci fara deplasare) ai apoi ma bagam la loc la somn. Dupa 30 de minute de somn, cand teoretic nu puteam fi duelat, fiind in hotel, am primit duel de la altcineva si am lesinat. Cum este posibil?

Precizez ca eram online in momentul ala, in mod cert eram la somn, si dintr-o data am vazut ca mi-au scazut brusc viata si energia. S-a mai intamplat si altora?

Daca duelezi poti fi duelat timp de 45 de minute dupa acel duel indiferent daca dormi sau nu.
 

DeletedUser7979

Guest
Multumesc pentru raspuns, probabil nu am fost atent cand s-a anuntat schimbarea asta.
 

DeletedUser

Guest
de ieri intru pe colorado si nu imi apare inventaru hainele nu pot acesa piata nu pot trimite caracteru in oras ....etc
ce se petrece?....la fel si pe lumea 1
 

DeletedUser26208

Guest
de ieri intru pe colorado si nu imi apare inventaru hainele nu pot acesa piata nu pot trimite caracteru in oras ....etc
ce se petrece?....la fel si pe lumea 1

si eu patesc acelasi lucru pe el dorado de cateva zile, nu pot sa fac nimic.
Ce se intampla?
 

DeletedUser

Guest
care e treaba fratilor de nu pot accesa jocu ...ma loghez intru pe lumile care joc dar inventaru nu-l incarca nu pot da nici o comanda ,orasu apare un patrat chel fara cladiri si dumnezeu stie ce nu mai apare ....asta se intimpla de doua zile si nimeni nu remediaza
 
Sus