La taclale

DeletedUser12588

Guest
Sau iti bagi tw-db si-ti da el ceva itemuri acolo.

Cred ca-i cel mai bun!


9d0e4958_o.png
 

DeletedUser25910

Guest
!!!!!

Nu se poate anunta din timp ca serverele vor fi in mentenanta?
 

DeletedUser

Guest
Se vor reseta periodic, de obicei pe la ora 2. Nu are rost sa pui 10 anunturi :P
 

DeletedUser14746

Guest
imi da cineva o parere despre aspectul din buildul de duel ?
In ultima vreme nu am avut aspect in builduri si nu stiu daca merge... n-as face reskill doar sa arunc cu bani/pepite in stanga si dreapta (cum deja am facut-o de N ori doar pentru "teste")
Am build cu 600+ tintire, nu feresc deloc (am feririle pe rosu) si totusi ... sunt jucatori la care le dau 2/8 ei fiind in set de fort ? Ceva nu e in regula ...
Tocmai de aceea, ma gandeam sa scot din tintire si sa bag pe aspect... oare sa aiba vre-un efect pozitiv? :/
(Sa am acolo, macar 200 aspect)
(hainele si toate astea le pastrez asa cum sunt, nu pun bill, raman pe buildul actual cu echipamentul actual, vreau doar sa maresc daca e cazul aspectul)

Multumesc !
 

DeletedUser26138

Guest
imi da cineva o parere despre aspectul din buildul de duel ?
In ultima vreme nu am avut aspect in builduri si nu stiu daca merge... n-as face reskill doar sa arunc cu bani/pepite in stanga si dreapta (cum deja am facut-o de N ori doar pentru "teste")
Am build cu 600+ tintire, nu feresc deloc (am feririle pe rosu) si totusi ... sunt jucatori la care le dau 2/8 ei fiind in set de fort ? Ceva nu e in regula ...
Tocmai de aceea, ma gandeam sa scot din tintire si sa bag pe aspect... oare sa aiba vre-un efect pozitiv? :/
(Sa am acolo, macar 200 aspect)
(hainele si toate astea le pastrez asa cum sunt, nu pun bill, raman pe buildul actual cu echipamentul actual, vreau doar sa maresc daca e cazul aspectul)

Multumesc !

Iti pot spune doar ca si eu am intampinat aceeasi problema, cu 550 tintire si 200+ aspect
 

DeletedUser24116

Guest
Nu va mai obositi pe foc...buiduri ok ies pe arma alba ,bagi acolo vigoare/rezistenta/reflex , ferirea si tintirea sunt de "fantezie"...rar se intampla acum , ca cineva sa mai faca ceva pe ferire...
 

DeletedUser24094

Guest
Exact, pentru ca majoritatea pun accent pe armă albă acum, îți este foarte ușor să faci un build pe armă de foc cu care să îi bați ușor pe cei pe armă albă.
Ai nevoie de un set bun, armă vestică upgradata.
600 țintire, 600 împușcare și 600 ferire se poate face la level 150, + 300 aspect, 300 tactică din set bill.

Și dark, pe aspect trebuie să pui doar dacă ai șanse să depășești tactica adversarului, dacă ai mai puțin e inutil, la fel dacă ai mai mult.
Nu îți recomand să învestești, doar dacă folosești set bill merită să învestești 30-40 de atribute pe carismă.
 

DeletedUser14746

Guest
multumesc doxie ;)
Ideea/parerea asta am avut-o si eu, dar credeam ca poate stiti voi ceva in +
Deci si prin urmare, sa stricat duelul din nou :))
 

DeletedUser14746

Guest
spectrule, am ajuns la concluzia ca 200 tintire = 500+ tintire =))
se aplica si in cazul feririi ;)
 

DeletedUser20606

Guest
Toata viata am fugit de build-urile r/r, si iata ca acum sunt la moda.
 
Sus