La taclale

DeletedUser24116

Guest
Normal .... uitati-va si voi pe beta ..unde vreti ...adminii ,testerii,si ce or mai fi ei, care sunt pe duel prefera alba ...e prosteala pe fata !
 

DeletedUser12588

Guest
7316c90a_o.png


Sper ca intr-o buna zi sa-l vad eliminat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26379

Guest
daca puneti 700+ ferire tot luati deci degeaba puneti acolo aiurea...si dark...n-am fost eu prea mult pe duel in ultimul timp dar cateva zile cat am fost am tot
modificat putin buildiu..aspect nu am pus si mi-e mers ok ( cu mai putin de 400 ferire )
 

DeletedUser10195

Guest
ati vazut-o?

Stie cineva ce reprezinta? (daca reprezinta ceva) :)
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    20,1 KB · Vizualizări: 23

DeletedUser14746

Guest
daca puneti 700+ ferire tot luati deci degeaba puneti acolo aiurea...si dark...n-am fost eu prea mult pe duel in ultimul timp dar cateva zile cat am fost am tot
modificat putin buildiu..aspect nu am pus si mi-e mers ok ( cu mai putin de 400 ferire )

mda ... la concluzia asta am ajuns si eu ...

anyway, cel mai bun build?

CONSTRUCTIE !!!


spectrule...tactica aia e = 0 ...

am avut 600 tintire si feririle toate pe rosu (ca sa pot tinti calumea la cap)
Ghici ce?
Am dat pe un fortist full hp cu echipament deadwood ;)
I-am dat 2/8 =))))))))
Cum draq sa se ajunga la o asemenea bataie de joc? :O
Un prieten a avut 200 tintire ... si rupea cu 200 tintire...si radea de mine ca eu aveam 600 si feririle pe rosu si tot eram pe spate ... AIUREA !

bafta la dueluri baieti, pana nu vad o diferenta majora inspre bine legat de duel nici nu ma mai gandesc sa intru pe duel...stau pe construire ca e mai bine :))
 

DeletedUser26148

Guest
mda ... la concluzia asta am ajuns si eu ...

anyway, cel mai bun build?

CONSTRUCTIE !!!


spectrule...tactica aia e = 0 ...

am avut 600 tintire si feririle toate pe rosu (ca sa pot tinti calumea la cap)
Ghici ce?
Am dat pe un fortist full hp cu echipament deadwood ;)
I-am dat 2/8 =))))))))
Cum draq sa se ajunga la o asemenea bataie de joc? :O
Un prieten a avut 200 tintire ... si rupea cu 200 tintire...si radea de mine ca eu aveam 600 si feririle pe rosu si tot eram pe spate ... AIUREA !

bafta la dueluri baieti, pana nu vad o diferenta majora inspre bine legat de duel nici nu ma mai gandesc sa intru pe duel...stau pe construire ca e mai bine :))
Deci nu pot sa cred =))
 

DeletedUser12588

Guest
bafta la dueluri baieti, pana nu vad o diferenta majora inspre bine legat de duel nici nu ma mai gandesc sa intru pe duel...stau pe construire ca e mai bine :))

Uite ceva nou:

b3984cc2_o.png


Un full hp a facut 1k daune unui duelist de top, respectivu' full hp avand echipat:

e1bc7df4_o.png


Am dat si eu duel cu acel full hp, nici macar n-am fost nimerit de catre el, am dat dueluri si contra acelui duelist, culmea, in multe dueluri nici nu-l nimeresc.

Si nu pot intelege cum cineva cu aproape -100 t/f sa loveasca/fereseaca mai bine ca mine....
 

DeletedUser24094

Guest
Cum am mai spus, acum totul ține de armă și daune, mie personal mi se păr mai frumoase duelurile acum, nu prea pot experimenta cum trebuie ca nu prea am ce ataca, nu îmi place doar ca acum e mult mai avantajată armă albă, putere viață + r/r.
 

DeletedUser12588

Guest
Coliba arsa indisponibila dupa 31 decembrie.
Impartitorul de misiuni nu a fost configurat corect si prin urmare nu aparea. A fost rezolvat

Tot nu-mi apare misiunea...
 
Sus