Discutii - Modul Aventuri

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser24094

Guest
Hm, odata cu aceasta noua tombola tot apar jucatori de level mare care nu au arma si nu stiu sa mute, strica tot jocul :D

O mica propunere pentru cei care fac aventuri perioada asta, face blaturi, sa se termine 35 la 35, asa primiti toti puncte de veteran / inimioare maxime + sansa la cufar.

E usor, unu merge salon, unul la banca, restul la moara, nu trage nicio echipa in nimeni, o echipa tine moara 5-10 runde, cealalta la fel 5-10 runde, dupa o anulati si lasati sa se termine aventura doar cu banca si salonul, aveti grija sa aveti mai multe puncte decat runde, daca se termina la runde si nu se fac 35 de puncte nu se primeste cufar.
Cufarul nu se da la victorie, se da la atingerea de 35 de puncte.
 

DeletedUser26086

Guest
Salut!
Stiti cumva cum sa fac sa nu imi mai apara acele animatii din timpul aventurii?
Folosesc Chrome, dar nu stiu daca are asta vreo relevanta. Pe PC nu imi apareau.. acum cand joc de pe laptop, apar si nu prea am cum juca :|
 

DeletedUser12588

Guest
Salut!
Stiti cumva cum sa fac sa nu imi mai apara acele animatii din timpul aventurii?
Folosesc Chrome, dar nu stiu daca are asta vreo relevanta. Pe PC nu imi apareau.. acum cand joc de pe laptop, apar si nu prea am cum juca :|

Si eu am probleme cu action phase, e destul nasol, chiar daca folosesti 2 tab-uri, da nici acuma nu vor sa recunoasca ca-i problema de la ei....
 

DeletedUser12588

Guest
Daca nu-i pe forum degeaba :ras:

:hmf:

789d036d_o.png
 

DeletedUser12588

Guest
9cd95c28_o.png


Vor mai trece multi ani pana vor rezolva definitiv aceasta problema?
 

DeletedUser24094

Guest
Cum de nu s-a rezolvat inca problema cu Hash Mismatch? aud tot mai multi ca o au, si tot intra la aventuri sa verifici si raman neconectati.
 

DeletedUser26580

Guest
Se va rezolva vreodata problema cu hash mismatch? O am de 4 zile. Nu pot sa intru la aventuri. Ma inscriu aleg abilitati si cam atat pot face. Echipa mea pierde garantat.
Am facut si ticket dar nici o speranta acolo... A mai avut careva problema asta? Si cum a scapat de ea?
 

DeletedUser24094

Guest
Conexiunea nu s-a putat realiza, incearca mai tarziu.

Eram in aventura cand s-a lucrat la servere, si acum nu mai pot intra in lista de asteptare, primesc eroarea de mai sus, si nu sunt singurul.

Toti care eram in acea aventura nu pot intra.

Si'a revenit.
Pe viitor poate inchideti intai inscrierile la aventuri cu vreo 20 de minute inainte sa faceti o mentenanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Vrem A.I. pentru aventuri, deja ni se falfaie sa jucam cu toate cizmariile. La unu' ii cedeaza conexiunea la internet, unu' are hash mismatch, unu-i clona, altu-i noob, tot asa....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
Si eu am animatii, ar trebui scoase, sau macar sa existe functia sa le poti dezactiva.

Eu schimb tabul cand e gata runda, si cand revii pe tabul cu aventura gata animatiile.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus