Reintroducerea cuferelor la bataliile de fort

Vreti sa se reintroduca cuferele ca recompensa la luptele de fort?

  • Da, ar fi o idee geniala,

  • Nu, nu imi plac forturile.


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

ZenooRO

Cowboy
contra!

propun sa se injumatateasca experienta si obligatiunile primite la fort, cine vrea ceva din shop sa cumpere pepite!
 
contra!

propun sa se injumatateasca experienta si obligatiunile primite la fort, cine vrea ceva din shop sa cumpere pepite!

si uite asa cum se vor lasa multi care nu isi permit sau nu vor sa bage pepite si vor ramane sa joace pepitarii intre ei. pam pam

Eu zic ca developerii sa gaseasca o imbunatatire adusa jocului si pentru cei care nu baga pepite. Pana la urma e un joc free. Daca vrei sa ai avantaje, bagi pepite.
 

narka200

Greenhorn
Buna ziua,

As avea o propunere pentru a imbunatati activitatea la fort.

Inainte chiar veneai de placere la fort si era bataie pe grade. De abia prindeai loc la grad.

Va rog frumos, daca se poate, sa se reintroduca recompensele cu cufere, atat cel de fier, cat si cel cu sine de otel si Geanta Doctorului la bataliile de fort, in functie de daune, ferite, online.

Mi se pare ceva bun si asta ar creste activitatea la fort si ar fi prezenta mai mare.

Cred ca se poate face lucrul acesta pentru a atrage jucatorii sa fie mai activi. Nu doar munci si biserica.

Astept pareri PRO si CONTRA.


O zi buna, CaptainSparrow

1. Cuferele au fost scoase dintr-un motiv anume. ( adica se incalca regulamentul in masa, pana s-au dat niste reguli clare si apoi nu au putut fi aplicate... se aranjau forturile la greu, venea toata lumea cu perna la batalie, lesinau la comanda, tineau bani cash la ei ca sa piarda anumite sume in total etc. ). Erau intr-adevar animate, dar in contextul de acum cred ca va fi razboiul stelelor acolo- varianta aia cu clone pentru a castiga cineva anume cuferele. ( zic si eu ) ...
2. e ok ce zici, dar sa fie un criteriu asemanator cu ce este la aventuri cand pica seiful acela sau cum se numeste.
 

Mr.Piscot

Trapper
Eu propun sa primim toti la fiecare batalie 500m exp, 50kkk $ si toate seturile din joc gratuit la prima participare, a si va rog bagati migrare pe lumea 8 ca sunt singur pe ea de 7 ani si sunt prea prost sa fac alt cont pe o lume activa si ma plang pe forum mersi
 
Eu propun sa primim toti la fiecare batalie 500m exp, 50kkk $ si toate seturile din joc gratuit la prima participare, a si va rog bagati migrare pe lumea 8 ca sunt singur pe ea de 7 ani si sunt prea prost sa fac alt cont pe o lume activa si ma plang pe forum mersi

tu deja exagerezi.

Nici trolli nu mai sunt ce erau....
 
Sus