Concurs: Pentru cei care vor sa-si faca un cont nou pe Ny

Emeer

Gunman
Salutare cowboys and cowgirls ! Vreti sa incepeti cu un cont nou si sa aveti ocazia de a primi si cateva premii ? Atunci urmareste criteriile si apuca-te de treaba !

Criterii:

- contul se face folosind link-ul https://www.the-west.ro/?ref=west_invite_linkrl&player_id=1180542&world_id=24&hash=c935
- dovada accesarii printr-un printscreen la mesajul de inceput
- lvl de facut pe joc minim 100
- minim 100 pepite folosite ( acestea se pot obtine prin logarile zilnice, fara sa bagati

Premii
- 500. 000$ ( pe ny )
- set la alegere pe ny ( vi se vor arata o serie de seturi )
- cadou surpriza pe orice lume de joc la alegere
 

Emeer

Gunman
Prea penala postarea :lol::lol::lol::lol::lol:, dar cred ca ai gresit forumul unde ai postat, cei de aici nu vor musca momeala, incearca sa faci reclama in alta parte. :)
reclama, dar cu castig...premiile chiar se ofera. eu castig poate un elefant, iar ei 500k cand ajung la lvl 50 + un set; surpriza pe alta lume la lvl 100
 

Emeer

Gunman
Asta cu referalul nu mai tine. Adica ei sa isi faca cont de pe linkul tau, sa munceasca sa faca level si tot tu ai de castigat. Ce sa zic, bafta la prins peste ca vad ca momeala ai dat deja.
eu castig, ei castiga...nu cer ca lumea sa se bage pe o lume semi-moarta, doar asa, ci ofer sprijin si fonduri pentru a participa activ
 
Sus