La taclale

Mr.Piscot

Trapper
csf bre joc si eu pe lumi unde forturile sunt full pe mediu si 100+ vs 100+ cu 90% on la eventuri, unde sunt 2 saloane pline cu oameni.. scuze ca nu am aceleasi placeri morbide, ca tine si ca altii care se plang pe forum, sa joc pe lumi moarte cu 10 oameni si forturi 5vs4 si sa ma plang pe forum :(... asta e
 

ZenooRO

Cowboy
vreau lume speed permanenta cu cateva imbunatatiri:
- lvl
- evenimente permanente ( de ex tombole )
- lunar sa fie in shop seturi cu pepite ( se se schimbe lunare seturile 5-10 seturi)
- circ permanent cu drop imbunatatit ( la 2-3 sapt sa fie construit din nou pentru a putea face realizarile )
- concursuri lunare ( fort,duel, aventuri)
 
vreau lume speed permanenta cu cateva imbunatatiri:
- lvl
- evenimente permanente ( de ex tombole )
- lunar sa fie in shop seturi cu pepite ( se se schimbe lunare seturile 5-10 seturi)
- circ permanent cu drop imbunatatit ( la 2-3 sapt sa fie construit din nou pentru a putea face realizarile )
- concursuri lunare ( fort,duel, aventuri)

partikip
 

Mr.Piscot

Trapper
vreau lume speed permanenta cu cateva imbunatatiri:
- lvl
- evenimente permanente ( de ex tombole )
- lunar sa fie in shop seturi cu pepite ( se se schimbe lunare seturile 5-10 seturi)
- circ permanent cu drop imbunatatit ( la 2-3 sapt sa fie construit din nou pentru a putea face realizarile )
- concursuri lunare ( fort,duel, aventuri)

nu esti in stare sa joci pe lumile normale de asta vrei asta ? Degeaba vii cu propuneri nu te ia nimeni in seama, cel mai bine stergi singuru tau cont mediocru si lasi westu, nu e de tine.
 

Mr.Piscot

Trapper
Nu ca doamne fereste as avea pretentii de la tine, dar scrie "aia e" macar, sau incearca sa nu mi mai raspunzi deloc. Desi port masca si ma spal pe maini, covid sigur nu iau, dar mi e frica sa nu iau prostie. Mai ales ca inca nu au inventat vaccin sa scapi de ea, si as exagera daca te as indemna sa inveti ceva, in viata in general, nu te supraevaluez in halul asta.
 
Sus