La taclale

DeletedUser27887

Guest
E urat asa … daca din 8 atacatori la awesomnia nu am avut sanse la artificii o sa am sigur la avatar clasic. M-am oferit sa il platesc si nu se poate. Urat …
 

Mr.Piscot

Trapper
Mr.Piscot
Trapper

Joi la 07:28

Italia - Anglia 1-1 dupa 90


FELICITARI MIE, SINGURUL CARE A GHICIT UN EGAL DUPA 90 DE MINUTE, PRIMU CARE A PUS SCORUL CORECT PT FINALA DUPA 90 DE MINUTE, SUNT UN ADEVARAT GENIU AL ACESTEI ERE. MERIT UN PREMIU MAI SPECIAL, MULTUMESC. BAFTA.
 

adsum

Gunman
Mr.Piscot
Trapper

Joi la 07:28

Italia - Anglia 1-1 dupa 90


FELICITARI MIE, SINGURUL CARE A GHICIT UN EGAL DUPA 90 DE MINUTE, PRIMU CARE A PUS SCORUL CORECT PT FINALA DUPA 90 DE MINUTE, SUNT UN ADEVARAT GENIU AL ACESTEI ERE. MERIT UN PREMIU MAI SPECIAL, MULTUMESC. BAFTA.

N-ai fost singurul, dar felicitări oricum!

E urat asa … daca din 8 atacatori la awesomnia nu am avut sanse la artificii o sa am sigur la avatar clasic. M-am oferit sa il platesc si nu se poate. Urat …

Ai câștigat deja o dată. Ținând cont de faptul că ai "împușcat" pușca legendară pe Pennsylvania, aș zice că nu stai prea rău la capitolul noroc :D
 

DeletedUser27887

Guest
Avem un spion văd :)) am luat și luneta din 2 cufere pe Georgia dacă contează :))
 

DeletedUser27887

Guest
Serios … oferiți la tombole avatare clasice am cred ca 65k+ pepite consumate. Ar fi un gest frumos dacă tot nu avem acces la setul de ofițer.
 

DeletedUser27887

Guest
Îl mai știe cineva pe Vicky? Probabil primul jucător de nivel 120 de pe joc. Ion tu s-ar putea să îl știi :))
 
Sus