La taclale

DeletedUser27887

Guest
Care-i treaba până la urmă cu Loteria @adsum ? Nu le convine ăstora de la Inno că dați avatare clasice sau ce?
 

ZenooRO

Cowboy
Compania Națională Loteria Română este o companie deținută de statul român, care deține monopolul privind organizarea și exploatarea jocurilor de noroc, jocuri loto, pariuri mutuale, jocurile de noroc caracteristice activității cazinourilor, precum și jocurile de tip slot-machine și cele de tip bingo în România[1][2].

Este una din instituțiile cu tradiție ale societății românești, fiind înființată la 14 septembrie 1906.[3] Actul de naștere al Loteriei de Stat este Legea pentru constituirea unui fond al asistenței sanitare a sătenilor, care a fost promulgată în 29 mai 1906 de regele Carol I.[3] Această lege a fost modificată în anul 1931 prin Legea pentru înființarea și organizarea Loteriei de Stat pe clase.[3] Inițial, jocurile erau organizate de biserici, iar banii nu mergeau la un singur câștigător.[3]

Cred ca a intervenit Carol I , cere drepturi de autor.... :lol: :njub:
 

adsum

Gunman
Nu, n-are legătură. Probabil le trebuie autorizație pt jocuri de noroc. Nici pariuri nu mai putem face.
Avatarele vechi sunt considerate niște premii oarecum exclusiviste, de asta nici nu le putem oferi mai des.
 

DeletedUser27887

Guest
Asta se știa ... dar parcă era doar cu bani reali ... nu știu ce-i cu lumea asta :) eu fac concursuri de genul pe comunitatea mea de vreo 5 ani și nu am avut nici o problemă.
 
Sus