Gazeta The West - Discuții

adsum

Gunman
@adsum
Propuneri:
- @Elmer Fudd - arizona
- iradu - lumea 1
- @CristinaKuznetsova. - lumea 1
Au multe de zis.
N-avem suficienți bani ca să-l convingem pe Elmer să accepte . Plus că e și rușinos.
Radu trebuia să apară în nr 3 dar probabil n-a mai avut timp pt interviu. Rămâne pe data viitoare.
Cu Cristina încă duc muncă de convingere.

Propunere: Serju
Cu el trebuia să fie primul interviu dar a refuzat. Poate îl convingi tu.
 

DeletedUser24094

Guest
lipseste gazeta_nr_3 din link-ul de la poze si nu ne lasa sa le vedem

Si la concurs, sunt 2 realizari care se numesc bataus, iar la intrebarea cu iteme din cufarul cu prada nici macar nu exista varianta corecta la variantele de raspuns.
 
Ultima editare de un moderator:

vlad89c

Gold digger
O propun pe trds, colega mea de ratate la forturi, retrasa in glorie deplina. E aproape la fel de buna ca mine la acest capitol. Are si cel mai bun echipament de clona de pe RO. Oricine ar vrea s-o aibe ca si clona.
 

trds.

Greenhorn
Tot asa amuzant ai ramas vlad. Nu ma fa sa ma apuc si de hawaii sa iti arat cum se joaca la forturi.
Spune-i la @adsum sa bage migrare de pe Maryland pe Hawaii, pana atunci..clona pe produse.
Vreau migrare.
 

adsum

Gunman
Mai ușor cu spamul

lipseste gazeta_nr_3 din link-ul de la poze si nu ne lasa sa le vedem

Si la concurs, sunt 2 realizari care se numesc bataus, iar la intrebarea cu iteme din cufarul cu prada nici macar nu exista varianta corecta la variantele de raspuns.

Nu știu din ce cauză unii nu pot vizualiza. Imaginile au fost încărcate pe același server ca data trecută.
Am adăugat acum și format PDF.

E adevărat că există 2 realizări "Bătăuș" , însă cealaltă nu se regăsește în variantele de răspuns. Prin urmare doar unul este corect.

Am remediat eroarea de la întrebarea nr 5 iar din cauza faptului că lasă loc de interpretări se vor lua în calcul ambele răspunsuri.
 

DeletedUser24094

Guest
Probabil au fost imaginile mutate sau arhivate după ce le-ai postat, le-au mai băgat într-o subcategorie și s-a mai adăugat ceva in link, s-au văzut doar atunci când ai postat.

Dacă dormeam când am trimis răspunsurile și am pus din greșeală alt răspuns, daca trimit iar nu mai contează nu?
 
Sus