LVL MAX 180?

DeletedUser27887

Guest
Sa se primeasca OUP cand cheltuiesti Pepite si sa poti cumpara plicuri cu OUP si sa le poti vinde la piata. Ar fi ceva.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
8453bab.png


Astea sunt din culise să nu ziceți nimănui.
Vezi ca ai gresit tot dupa 149 (care trebuia sa fie 150). Daca aduni numarul din coloana a 2-a cu cel din coloana 1 (de pe acelasi rand) nu iti va da numarul din coloana 1 randul urmator. E o varza totala. Ia refa graficul. Cred ca trebuie 130kk xp pt 180.
 

DeletedUser27887

Guest
E aproximativ … s-a facut diferenta in excel nu e exp exacta. Ati vrut o idee …
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
O aplicație pe telefon ar ajuta mai mult, o mică publicitate și jocul ar ajunge destul de jucat
Am propus peste tot asta. Degeaba. Mi s-a raspuns ca nu au in plan asa ceva. Cica e facut jocul pe o platforma veche si e "grele". Plus ca nici in publicitate nu investesc. Nu cand vine vorba de The West. Ceea ce spune multe despre viitorul jocului.
 

Ciprian66

Trapper
Jocul e facut/gandit prin 2007. Stii cum arata internetul in 2007? Stii ca nu exista dispozitiv mobil sa faca 10% din ce facea un desktop pe atunci? Evident ca nu se poate porta pe o aplicatie de mobil cu una cu doua. Trebuie bani f multi pentru a muta TW pe mobil si chiar si asa nu s-ar apuca nimeni de el doar pt ca are aplicatie de mobil. Jocul e mort de mult dar nu vor sa il ingroape inca asa ca mai bagati la biserica ca tot la cimitir ajungem cu totii.
 
Sus