LVL MAX 180?

Emeer

Gunman
Jocul e facut/gandit prin 2007. Stii cum arata internetul in 2007? Stii ca nu exista dispozitiv mobil sa faca 10% din ce facea un desktop pe atunci? Evident ca nu se poate porta pe o aplicatie de mobil cu una cu doua. Trebuie bani f multi pentru a muta TW pe mobil si chiar si asa nu s-ar apuca nimeni de el doar pt ca are aplicatie de mobil. Jocul e mort de mult dar nu vor sa il ingroape inca asa ca mai bagati la biserica ca tot la cimitir ajungem cu totii.
Bro, un prieten avea un server de metin si s-a gandit sa faca si o aplicatie pentru server-ul respectiv ca sa te poti juca metin de pe tf, asta era pri 2017...aplicatia inca ii merge super ( a lucrat la ea intre 3-6 luni ), dar nu a fost facuta public, deoarece a vrut sa o trimita doar doritorilor. Se poate face o aplicatie si la TW nu cu bani prea multi, dar in esenta eu nu-i vad rostul, da inteleg ca i-ar ajuta mult pe cei care se joaca de pe tf cand nu au acces la pc, dar se poate imparti timpul la pc faci ce este esential, de pe tf eventuale comenzi ( bis, fort afk, munci )
 

DeletedUser27887

Guest
Emeer nu mai vorbi prostii si nu mai compara jocurile. Gandeste-te numai la forturi. Cum ar trebui sa incapa toate alea pe un dispozitiv mic? Baietii de la mt2mobile sunt mai multi nu doar unul si de 3 ani aproape tot e plin de buguri jocul.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Jocul e facut/gandit prin 2007. Stii cum arata internetul in 2007? Stii ca nu exista dispozitiv mobil sa faca 10% din ce facea un desktop pe atunci? Evident ca nu se poate porta pe o aplicatie de mobil cu una cu doua. Trebuie bani f multi pentru a muta TW pe mobil si chiar si asa nu s-ar apuca nimeni de el doar pt ca are aplicatie de mobil. Jocul e mort de mult dar nu vor sa il ingroape inca asa ca mai bagati la biserica ca tot la cimitir ajungem cu totii.
E muribund, nu mort. Ar putea sa adauge multe chestii interesante. Nu level 200, asa cum intentioneaza de vreo 2 ani de zile, dar ar putea face schimbari la duel, fort, aventuri, ba chiar sa adauge moduri noi de joc.
 

rares us

Trapper
Ce tot discutati atata despre nivel 200 ba? Nu se baga in urmatorii DOI ANI!!! Astia updateaza cate 10 iteme din magazine la 2 saptamani si voi visati avioane.
 

rares us

Trapper
Adminii de pe .NET au scris clar ca pana nu se updateaza toate itemele din magazine nu se va trece la marirea nivelului.
 

Emeer

Gunman
Pain se pot gasi modalitati, cum de te poti juca atatea jocuri de strategie de pe telefon ? asa s-ar face si cu forturile, insa ca sa faci ceva frumos pe tw, pai sa vedem:
- up la lvl = munci noi, iteme noi, misiuni noi, realizari noi......deci dureaza
- imbunatatirea itemelor clasice si a seturilor - un lucru bun, dar nu usor
cu ce as continua ?
- functia de dez - upgrade ( sa scoti up-ul din iteme )
- acel tichet de migrare despre care am vb acum ceva timp ( cumparat cu pepite ) x1 sansa de a migra unde vrei tu
- misiuni repetabile sau misiunile vechi cu o data specifica sa se poata face iar, desigur in acelasi moment ca acum cativa ani
- 1/ luna saptamana itemelor - adica as baga in shop cufere cu seturi 2012 - 2020 cu oup/$$/pepite
- cladiri noi in oras: ( rodeo - un fel de concurs in care te inscrii cu $ si pariezi pe cat poate sta cowboyul pe taur/ poker time - salonul pentru poker si turneul de poker/ campania militara - o batalie asemanatoare aventurii in care participantii se vor imparti in colonisti si indieni s.a.m.d. - am destule propuneri )
 

ZenooRO

Cowboy
Daca tot nu vor sa bage lvl up ( 180-200-500 ) , sa faca un sistem de reborn , cand ai facut 150 sa poti revenii la lvl 1 cu un prefix ( soldat ,ofiter , capitan) , atributele si indemanarile sa nu se reseteze , la fiecare 10 lvl sa primesti 1 atribut 3 indemanari de ex , cand faci lvl 150 sa poti da reborn si treci la urmatorul grad , la fiecare reborn exp-ul necesar sa se dubleze... se pot face multe... Inno ne amageste ca in viitorul apropiat o sa apara o parte din acel big update...
 
Ultima editare:

rares us

Trapper
,,BIG UPDATE'' adica noi seturi cu pepite ( la 4750 daca se poate). Cel putin asa zic ,,developerii'' de la Hamburg. Am vazut ca romanca aia din clip, Magda, e la butoane, deci nu avem nici o asteptare pentru viitor.
 

lord ion

West Marshal
Pain se pot gasi modalitati, cum de te poti juca atatea jocuri de strategie de pe telefon ? asa s-ar face si cu forturile, insa ca sa faci ceva frumos pe tw, pai sa vedem:
- up la lvl = munci noi, iteme noi, misiuni noi, realizari noi......deci dureaza
- imbunatatirea itemelor clasice si a seturilor - un lucru bun, dar nu usor
cu ce as continua ?
- functia de dez - upgrade ( sa scoti up-ul din iteme )
- acel tichet de migrare despre care am vb acum ceva timp ( cumparat cu pepite ) x1 sansa de a migra unde vrei tu
- misiuni repetabile sau misiunile vechi cu o data specifica sa se poata face iar, desigur in acelasi moment ca acum cativa ani
- 1/ luna saptamana itemelor - adica as baga in shop cufere cu seturi 2012 - 2020 cu oup/$$/pepite
- cladiri noi in oras: ( rodeo - un fel de concurs in care te inscrii cu $ si pariezi pe cat poate sta cowboyul pe taur/ poker time - salonul pentru poker si turneul de poker/ campania militara - o batalie asemanatoare aventurii in care participantii se vor imparti in colonisti si indieni s.a.m.d. - am destule propuneri )
o agenție de turism și NEAPĂRAT să poți face împrumut bancar ar mai trebui. :roll: :lol: :dastardly:
 

lord ion

West Marshal
asa bro, fa misto de propunerile mele :D
NU, bro! ideile astea m-au trăsnit dimineața, când m-am uitat la piață pe arizona că am nevoie pt. misiune de medicament pentru stomac și miere. câte 5 buc.
scorurile alea m-au făcut să-mi spun că mai bine migrez pe un server .net (deci mi-ar trebui o agenție de turism), sau să fac neapărat un împrumut bancar ca să pot cumpăra 10 produse de la NikeBoss.
 

Emeer

Gunman
NU, bro! ideile astea m-au trăsnit dimineața, când m-am uitat la piață pe arizona că am nevoie pt. misiune de medicament pentru stomac și miere. câte 5 buc.
scorurile alea m-au făcut să-mi spun că mai bine migrez pe un server .net (deci mi-ar trebui o agenție de turism), sau să fac neapărat un împrumut bancar ca să pot cumpăra 10 produse de la NikeBoss.
ii afacerist ala :D
 

Caranthir

Greenhorn
wJtwuOw.png


finally?
 
Sus