Speed Războiul Civil - Discuții

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
si eu care eram atat de entuziasmat cand am citit titlul "razboiul rece" si spuneam in sinea mea "gata, baga setul Unionist in sfarsit. Ce bine". De unde.....

Hai cu setul Unionist in SHOP!!!!!!!!!
 

toxic

Trapper
Foarte bine ca sunt random, multi sunt obisnuiti sa joace cu personalitati multiple, asa macar mai poti sa eviti ca nu toti vor sa faca password sharing cu cei mai "buni" conducatori din west.
 
Ultima editare:

DeletedUser27887

Guest
si eu care eram atat de entuziasmat cand am citit titlul "razboiul rece" si spuneam in sinea mea "gata, baga setul Unionist in sfarsit. Ce bine". De unde.....

Hai cu setul Unionist in SHOP!!!!!!!!!
Mă așteptam la un comentariu de genu :))
O să fie palpitant cu iteme din magazine.
 

odm

Cowboy
nu uitati ca Martha e cont de admin, deci poate fi oricine din echipa "la butoane"
daca am timp poate joc eu cu Martha :)
 

adsum

Gunman
Vă rugăm să nu vă construiți orașe.
De asemenea, ca să fie clar pentru toată lumea , repet încă o dată:
După închiderea înregistrărilor veți primi 596 x Poțiune mare de înțelepciune ( 25% xp ), ca să puteți atinge imediat nivel 150.
 
Ultima editare:

SADonix007

Trapper
Foarte bine ca sunt random, multi sunt obisnuiti sa joace cu personalitati multiple, asa macar mai poti sa eviti ca nu toti vor sa faca password sharing cu cei mai "buni" conducatori din west.
Sa inteleg ca de aia nu ai reusit niciodata sa faci nimic? Daca stii ceva ai posibilitatea sa faci tichet dar eu cred ca vorbeste doar oftica din tine. #razboiulclonelor
Orice ai spune, numerele vorbesc si frustrarea reiese.
Hai cu lumea speed! :boone:
 

Emeer

Gunman
In esenta este un event interesant fie ca lupti pentru premiu sau doar joci for fun....22 lupte de fort echipe echilibrate ( in cel mai bun caz ), posibilitatea de echilibrare tank-uri si dmg-uri. Iar strategia, comunicarea si up-urile vor decide totul.
 

vlad89c

Gold digger
Pai eu asta ziceam, dc abia dupa 3 zile primim potiunile alea. Banii pentru echipament ii faci cu cont de nivel 1, nu ai nici seturi in shop, nici orase pentru iteme. Cum faci bani pentru echipament? In alea 3 zile nu ai efectiv nimic si se presupune ca in zilele alea strangi bani de echipament.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus