La taclale

Emeer

Gunman
N-a fost decizia noastră.
pai si anul trecut de ce au fost toate 4 ? Iar daca au fost doar 3 ( desi stiu sigur ca vazusem si palaria pe ny ) au fost exact aceleasi...O mare porcarie. Nu am spus ca ar fi vina conduceri. Clar de azi nu imi mai bat capul cu TW, a devenit totul o bataie de joc.
 

adsum

Gunman
Pentru că așa s-a decis de data asta, la fel cum în alți ani au fost scoase la licitație doar 2 iteme: pălăria și revolverul.
 

DeletedUser27887

Guest
Îți place să pui aceleași întrebări la care s-a răspuns deja? Ți-a răspuns mai sus un admin. Vrei email sau scrisoare prin poștă? De ce ești căpos?
 

DeletedUser27887

Guest
Învață să scrii :)) vezi că am citat răspunsul înainte să editezi. Lasă vrăjeala asta de clasa a 4-a …
 

DeletedUser27887

Guest
N-am șters nici un comentariu bre ... Don Coco nu îmi e prieten. Doar Adsum ia interviurile că așa putea posta și Emeer ciorba lui de minciuni.
Poate ai văzut tu rău la Gazetă. Uneori nu se actualizează cum trebuie forumul și apar postări vechi dar își revine la refresh.
 

Emeer

Gunman
N-am șters nici un comentariu bre ... Don Coco nu îmi e prieten. Doar Adsum ia interviurile că așa putea posta și Emeer ciorba lui de minciuni.
Poate ai văzut tu rău la Gazetă. Uneori nu se actualizează cum trebuie forumul și apar postări vechi dar își revine la refresh.
Bre cutzu ai grija ce vorbesti, daca ajuti si tu la gazeta nu te mai crede zmeu....gata te stie TW-ul esti cutzulache. Eu degeaba ti-am explicat care-i treaba, ti-am spus ca daca nu te descurci roaga pe careva sa-ti citeasca sau sa-ti explice. Toata treaba a fost ca obai a vazut interviul cu don coco la noutati in hof si inainte vazuze si gazeta, doar ca se stie ca adsum a ales sa faca o tematica speciala pt a evidentia interviurile din gazeta, daca i se explica asa de la inceput lui obai nu mai exista atatea vorbe inutile. Nu te mai crede superior sau aparatorul dreptatii, esti penibil omule. Asa cum am spus mereu, unii joaca for fun, altii se cred superiori intr-un joc si isi arata adevaratul caracter. Daca era ca pe TW sa fie totul ok, nu se mai ataca nimeni atunci cand se faceau afirmatii...
 

batras

Trapper
Toate serverele se confruntă cu aceeași problemă. Din păcate nu vă pot oferi o oră exactă. Vă rog să mai aveți puțină răbdare. Vom anunța imediat ce va fi disponibil in shop. Îmi cer scuze pentru întârziere și pentru neplăcerile create.


mai asteptam,mai asteptam ce altceva putem face?
 
Sus