La taclale

Mr.Piscot

Trapper
Salut,

*Yosemite Sam, Colonel Shuffle si Speedy Gonzales RECRUTEAZA NOI PERSOANE PENTRU UNIVERSUL LOONEY TUNES.
Server Discord: - lasati mesaj cu numele de pe west in camera de asteptare de acolo pentru a primi grad:* https://discord.gg/ECZ8m28s4P. Pregatim impreuna a 2 a alianta pentru lumea RO26, cine vrea sa faca parte din ea e asteptat alaturi de noi. Se incearca construirea unei aliante competitive pentru a pune probleme pe forturi medii aliantei lui MosbyCasper. In principiu, asteptam jucatori cu orice nivel de cunostinte in west care doresc sa joace forturi pe RO26, atmosfera prietenoasa si un loc plin de persoane experimentate in west, in caz ca sunteti incepatori si aveti nevoie de ajutor. La momentul oportun o sa fie impartite si seturi de forturi pentru cei activi-implicati in bataliile de fort. Va asteptam sa ne distram impreuna pe RO26 thewest.ro si pe serverul de discord.


Multa bafta!
 

Emeer

Gunman
Nu ești admin tu când vinzi meciurile te prefaci ca esti mare aventurier eu în locul tău nu as fi îndrăznit sa zic ceva. Dacă regulamentul era corect tu Lucky erați banați demult.
Sa revin la propunere da ar fi o idee geniala , cat despre ce tot spune emer e ca trebuie sa lingusim innogames sa ne facă seturi de aventuri si cufere pentru acestea.

Hai ca aici se poate spama. In primul rand, nu am zis ca sunt admin, am zis ca te-am vazut de mai multe ori intrand de pe 2 lumi si trolland de pe una dintre ele. Cat despre meciurile vandute :D este amuzant, pentru ca eu desi pic cu trolli, frustrati sau pur si simplu persoane care nu ma suporta, joc; joc for fun...mare aventurier sunt ( clasa aventurier si lvl maxim :D ). Ca nu am jucat pentru a face puncte este partea a doua....si sincer cine-i asa de bun, incat este trollat si totusi trage sa faca puncte ? Am zis destul de clar, cand pic cu trolli, clone, noobi care nu fac nimic sau nu asculta strategia, joc for fun sa fac realizari, pasi, ko-uri si ce se mai poate ca daca as trage de puncte cand ceilalti sunt afk, ar fi chiar penibil. Iar la lucky eu ti-am spus care-i treaba....
Oricum am observat ca mai nou daca tu zici despre o persoana cu care te intelegi super bine sau poate chiar te cunosti si-n real, iar altii nu-l suporta, iti sar aia in cap :D. Cam cum te-ai frustrat tu cand am zis ca Ilene este o persoana de treaba si nu merita sa i se adreseze jigniri....tu imediat ai sarit ca-l pup in 2os pe cozma :D. Penibilitate maxima. Posibil de asta inca mai joc TW, descopar in fiecare zi o penibilitate :D.
 

Mr.Piscot

Trapper
Ce chestie .. clonele au personalitate și drept de vot :eek:
IF VOTING MADE ANY DIFFERENCE, THEY WOULDN’T LET US DO IT.
Ce ciuda imi e ca mi am pierdut 5 6 conturi si mai pot scrie doar de pe 2 :((... cert e un singur lucru, clonele conteaza pentru noi si le asteptam alaturi de noi. O sa aiba drepturi egale si n o sa fie batjocorite. Macar ca declaratie de suprafata.





*la intrarea in alianta va asumati responsabilotatea chinurilor prin care o sa treceti pentru ca sunteti clone si nu va suport. Nu ne asumam responsabilitatea in cazul injuriilor adresate dvs. si/sau expluzarea dvs din alianta pe motiv: Clona. Parerile/opiniile dvs. nu conteaza si drepturile dvs. nu sunt respectate, va asteptam alaturi de noi.
 
Hai ca aici se poate spama. In primul rand, nu am zis ca sunt admin, am zis ca te-am vazut de mai multe ori intrand de pe 2 lumi si trolland de pe una dintre ele. Cat despre meciurile vandute :D este amuzant, pentru ca eu desi pic cu trolli, frustrati sau pur si simplu persoane care nu ma suporta, joc; joc for fun...mare aventurier sunt ( clasa aventurier si lvl maxim :D ). Ca nu am jucat pentru a face puncte este partea a doua....si sincer cine-i asa de bun, incat este trollat si totusi trage sa faca puncte ? Am zis destul de clar, cand pic cu trolli, clone, noobi care nu fac nimic sau nu asculta strategia, joc for fun sa fac realizari, pasi, ko-uri si ce se mai poate ca daca as trage de puncte cand ceilalti sunt afk, ar fi chiar penibil. Iar la lucky eu ti-am spus care-i treaba....
Oricum am observat ca mai nou daca tu zici despre o persoana cu care te intelegi super bine sau poate chiar te cunosti si-n real, iar altii nu-l suporta, iti sar aia in cap :D. Cam cum te-ai frustrat tu cand am zis ca Ilene este o persoana de treaba si nu merita sa i se adreseze jigniri....tu imediat ai sarit ca-l pup in 2os pe cozma :D. Penibilitate maxima. Posibil de asta inca mai joc TW, descopar in fiecare zi o penibilitate :D.
Tu vinzi meciurile și după dai pe vina pe altu/alții.
 
Ultima editare de un moderator:

Emeer

Gunman
Mai dramatizezi ? :D
Bro, sunt om batran...;)
Pain asta am zis si eu, dar mna Ilene ii genul care nu accepta pe oricine in cercul ei de prieteni :D
 
Sus