La taclale

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Glumeam si eu putin :lol:
E o vorba, "nu stii sa pretuiesti ce ai pana nu il pierzi". Sper sa nu se adevereasca, ci sa fie doar putin sindromul Stockholm.
 

Gold Membres

Gold digger
De ce nu ai culoare roșie ca și ceilalți admini? Și de ce ai atâtea mesaje de multe postate? Scorul de reacție? Eu propun pe lord ion chiar dacă are o familie ar fi cel mai onest
 

iulianp

West Sheriff
Membru personal
De ce nu ai culoare roșie ca și ceilalți admini? Și de ce ai atâtea mesaje de multe postate? Scorul de reacție? Eu propun pe lord ion chiar dacă are o familie ar fi cel mai onest
Doar conturile de moderator de forum sunt colorate cu rosu, al meu fiind de administrator nu este!
Cat despre postari, am lipsit o perioada indelungata din motive personale si cand s-a facut curatenie pe forum au sters si contul meu.
 
Vezi ca rolul managerului nu e sa conduca pe nimeni :))
Iar daca era iulianp noul manager, ar fi fost investit pana acum. Probabil i se face training viitorului CoMa, de asta se intarzie.
TW - ul seamănă a vestul sălbatic, dar totuși nu este sat fără câini. Este nevoie de un conducător :njub:. Cât despre noul om ce o să-ndure stresul playerilor să fie care o fi, nu mă deranjează.
 

YuKon 22

Gold digger

Acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Orice asemănare cu persoane sau fapte reale este pur întâmplătoare.

Sarpe ce esti. De mine ai uitat? :mad:

Doar conturile de moderator de forum sunt colorate cu rosu, al meu fiind de administrator nu este!
Cat despre postari, am lipsit o perioada indelungata din motive personale si cand s-a facut curatenie pe forum au sters si contul meu.

Nu toti te stiu, cel putin nu pe numele asta. Si aici ma includ si eu. In cazul in care ramai tu Community Manager, ar fi utila o prezentare. :indian:
 
Sus