Conținut recent de alex4lord

1. alex4lord

Propunere orase

Nu vad argumentul tau pe tema propusa el a cerut sa numai fie atatea orase cu jucatori de 2-3 playeri, cine nu vrea duel nu intra si punct Pro si eu sunt satul de oameni care sunt 1-5 playeri in oras dintre care 3 sunt primari iar 1 consiler. Eu as avea o idee mai buna, daca nu ai in oras mai...
  2. alex4lord

Sugestii

1. Daca te duci la fort si atingi limita respectiva ce faci, cumperi ceva din shop doar asa sa fie? Si da nici eu nu deschid scrisorile. Pro la faza cu scrisorile cat despre migrare s-a mai vorbit si nu cred ca se va mai adauga prea curand din pacate.
  3. alex4lord

Poker in The-West

Pro dar daca a fost bagat si s-a scos nu cred ca se va adauga din nou.
  4. alex4lord

Casa de pariuri

Cine castiga Cupa Mondiala? = Franta Care este scorul la final? (dupa prelungiri, lovituri de departajare, etc daca e cazul) = 2-1
  5. alex4lord

pusca de aur stralucitoare

Nici macar nu s-a bagat misiunea
  6. alex4lord

1 IUNIE

Am multe amintiri din copilarie dar nu am una favorita anume asa ca o sa zic o amintire placuta pentru mine. Aveam 10 ani eram clasa a 3 si asteptam sa ma intorc de la scoala si sa ma uit la Yu-Gi-Oh! stiu si acum ca incepea pe TVR1 pe la ora 13:00, dupa ce se termina ne strangeam toti in fata...
  7. alex4lord

misiunea sabia de aur legendara

cu sabia echipa trebuie dar cred ca e sansa de 0.0000000000000000000000000000001% sa pice
  8. alex4lord

misiunea sabia de aur legendara

Da eu am dat de peste 400 de ori la cautare comori si nimic, serios fratilor cat e rata de drop la asta?
  9. alex4lord

La taclale

Stie cineva de ce tortul aniversar secret nu da bonusurile respective, e vreun bug sau e doar asa de design?
  10. alex4lord

Misiunea secretele westului

Misiunea aia nu trebuie facuta trebuie sa echipezi galeata de pompier apoi te duci la maria iti da alta misiune si dupa ce o termini misiunea cu galeata poti sa anulezi aia cu rugaciunile.
  11. alex4lord

Misiunea secretele westului

https://dzikitw.wordpress.com/2018/05/07/secrets-of-the-west/
  12. alex4lord

The west are script de minare.

Si eu am bitdefender cu licenta si nu imi arata nimic. Daca intru in task manager e totul ok la cpu si gpu. Din cate stiu eu doar Cpu se foloseste in varianta web, iar daca minezi tu folosesti GPU.
  13. alex4lord

Problema sabie de aur.

esti la poiana? e posibil ca din cauza asta sa nu apara.
  14. alex4lord

Scoaterea aventurilor de la misiuni!

Asta cam așa e când întâlnești mulți dinăștea te cam saturi de ei, ori ieși ori incepi să jignești. Chiar dacă nu aduce nimic nou jocului gen seturi sau o nouă misiune putea totuși să fie mai ok la aventuri și cum ziceai și tu să ai mai multe șanse să caștigi. Puteți închide.
  15. alex4lord

Scoaterea aventurilor de la misiuni!

@Ciprian66 Ideea cu boții e bună dar nu există așa ceva. @MARYO8 Eu m-am apucat de the west când nu erau aventurile iar acum numai am rabdarea aceea să învăț, am și alte treburi nu pot să stau 2-3 ore să învăț. @epigon Uite care e problema am jucat 10-15 lupte în total dintre care doar în vreo...