Conținut recent de baban dani

1. baban dani

Concurs - Bradul

2. baban dani

Tranzactii Market

dau:maceta lui nat lumea:1 pret:de la 165 000 in sus sau chiar 165 000
  3. baban dani

Amintiri din generala...

la mine e cel mai fain ne jucam cu prezervative cu apa=)))) si ne-o prins ce mai groaznica profa(de geografie)si ne-o dus la diriga si aia la director.... @kod si noi am facut wrestling si am rupt catedra;))))
  4. baban dani

Grad la fort

general-este un consilier,primar al orasului care da atacul sa apara fortul.si poate vorbi pe chatul bataliei capitan-poate vorbi pe chatul bataliei soldat-are sanse mai mari sa participe la batali. recrut-are sanse mai mari sa participe la batali decat rezervistii. rezervist-daca nu se prezinta...
  5. baban dani

Intrebare

nu imi place sa deschid topicuri aiurea si am o intrebare catre un admin... am semnatura editata dar de ce?vreau sa stiu ce am facut...
  6. baban dani

Public beta The West

la cautator de pietre pretioase,cautare de comori...jefuitor de morminte,pazeste fortul si dupa nu stiu ce trebuie facut...
  7. baban dani

Public beta The West

mdea dar unde trebuie sa muncesc...
  8. baban dani

Public beta The West

stie cineva ce trebuie sa fac dupa ce am toate cele 4 bucati din harta?daca da dati ms privat ori in joc ori aici sau pe beta pe numele old satterhad va rog...
  9. baban dani

Jenny

trebuie sa o lesini.
  10. baban dani

maceta lui nat

o gasesti la batali de fort sau la munci...
  11. baban dani

Biletul nr. 3 la versiunea 1.28

http://ro.the-west.wikia.com/wiki/Categorie:FAQ:_Spada_lui_Hernando
  12. baban dani

colierul iubirii

nu se poate obtine decat o zi pe an aceasta este pe 14 februarie
  13. baban dani

Voteaza semnatura

9 merge si mai bine
  14. baban dani

Punctele de energie

sa iti explic detaliat. dai click pe Premium in meniurile din dreapta si acolo este un buton in stanga ferestrei cumpara pepite.pentru acele pepite trebuie sa le cumperi cu bani reali apoi te intorci la pagina de Premium si dai activeaza la optiunea Mai multa energie. Sper ca ai inteles.
  15. baban dani

Public beta The West

s-a schimbat de ieri dar na...