Conținut recent de coco03

1. coco03

Colectionar de carti.

Salut baieti. Vreau sa intreb daca stie cineva, la ce folosesc cele 5 obiecte de la realizari din cadrul "colectionarului de carti" aduna toate feliile de prajitura, aduna toate sticlele cu lichior de colectie, etc. In afara de cei 5k$ care se dau dupa ce strangi cele 5 obiecte, e posibil ca...
  2. coco03

Setul lui Snowi

Multumesc pt. raspuns.
  3. coco03

Setul lui Snowi

Cum pot sa fac Setul lui Snowi?
  4. coco03

Se pot recupera utilizarile din "Instructiuni expert de lucru".

Mersi de raspuns, dar as dori sa ne povesteasca baietii care se ocupa de administrarea jocului cum stau lucrurile, pt. ca alta data sa nu mai facem aceeasi greseala. :shoot:<3W
  5. coco03

Se pot recupera utilizarile din "Instructiuni expert de lucru".

As dori sa intreb daca se mai pot recupera 2 utilizari din "instructiuni expert de lucru". De ce as dori sa le recuperez, pt. ca iata cum au decurs lucrurile: astazi am cumparat Instructiuni expert de lucru cu 5 utilizari, din care am pus 2 ore + inca o jumatate de ora pe distruge bandele, mai...
  6. coco03

Tw pro script it's off.

Salut. Vezi ca au adus un update nou la script pe TW-DB(nu e la fel de bun ca TW pro script dar iti calculeaza hainele), doar ca trebuie sa fii logat.
  7. coco03

Tw pro script it's off.

Multumesc baieti pt. raspuns, dar se pare ca nu au facut update-ul si la script, dupa cum am inteles pe alte forumuri, mai trebuie lucrat la el, in schimb tot ce este acum ca script nu mai functioneaza nimic, cel putin la mine ex.(TW-DB). Inca mai sper si astept poate viitoarele update-uri. O zi...
  8. coco03

Tw pro script it's off.

:mad::mad:Salut baieti! La voi mai functioneaza TW Pro script-ul ? la mine pauza si dupa cate vad l-au scos intentionat, daca da, cat de curand ma voi lasa de joc, credeam ca am trecut de mult peste partea cu aranjatul hainelor pe tine luindu-ti o jumatate de ora sa calculezi cu ce sa te imbraci...
  9. coco03

The final destination.

Salut. Suntem 4 cowboy in cautare de actiune, prafuiti, arsi de soare, nemancati si cu caii lihniti de foame si sete, vrem sa ne alaturam unui oras cu fort pt, mai multa aventura si distractie. Daca aveti asa ceva nu ezitati sa ma contactati(in joc coco03). Noi suntem nivelul 60, 80, 90, 90...
  10. coco03

Norocul cu setul de sarbatori

Setul de sarbatori doar mareste sansa de a gasi iteme si nu de a gasi produse. Inainte de ultimile 3 sau 4 update-uri, in fereastra pt. munci erau aratate sansele de a gasi iteme si binenteles si sansele de a gasi produse, acum au scos reprezentarea in procente pt. norocul de a gasi iteme. Am...
  11. coco03

bila de sticla?

Saculetul Salutare! Am bilele de sticla, se mai poate lua acum(30-03-2011) saculetul cu bile? sau trebuie sa asteptam pana la sarbatorile de iarna.
  12. coco03

comori

In primul rand trebuie sa ai nivelul 47, altfel nu-ti deschide misiunea si doi pastravi in rucsac.
  13. coco03

Probleme noi cu scriptul TW PRO?

La mine si-a revenit scriptul, a ramas doar problema cu timpul in care imi calculeaza punctele pt. munci.
  14. coco03

Probleme noi cu scriptul TW PRO?

Aceeasi problema o am si eu, se incarca mai greu calcularea punctelor pt. o munca, iar cand iti alege cele mai bune item-uri pt. o anumita munca, punctele nu corespund cu calculul facut pt. aceea munca(punctele sunt afisate eronat, dar daca prestezi aceea munca punctele sunt cum trebuie)...
  15. coco03

Iteme muncitor

De ce nu incerci sa dai sa-ti calculeze punctele pe item-urile pe care le ai in stoc la rucsac, asa e cel mai usor, nu! Daca nu ai addon-ul asta, incearca sa instalezi "GREASEMONKEY", (uite adresa aici:APASA) dupa care instalezi scriptul TW pro script (uite adresa asta APASA) si o sa ai baza de...