Ultima activitate a lui conbunel

• Ii poti raporta, nu au voie sa faca egal pentru a primi puncte veteran si sansa la cufar.
  • conbunel a răspuns la subiectul Gazeta The West - Discuții.
    Cum adica si ultima? In prima runda sus iti scrie startul rundei 2 incepe in x secunde. Iar ultima runda e 55, ar urma 56 dar nu incepe...
  • conbunel a răspuns la subiectul La taclale.
    Vand raspunsuri la noua gazeta, corecte 100%, 2 castigatori din editia trecuta au cumparat de la mine, apelati cu incredere.
    Da, noroc cu tine.
    Trebuiau trimise pana ieri.
    Nu bre, eu am pus 55. Sunt circari astia, vad ca scire sus ca runda 56 incepe in x secunde si vor sa para destepti si pun ca are 56...
    Cauta unul sa iti blocheze accesul pe forum
  • conbunel a reacționat la postarea lui marcumihai în subiectul La taclale cu Apreciere Apreciere.
    Maine bro. Merci de tichet
    Editeaza bre, taie putin din banda aia din dreapta ca se vad prea multe scripturi
    Nu ai pic de incredere in INNO, de 3 ani lucreaza oamenii la acest imens update. Bine, omul nu oamenii, banuiesc ca a ramas unul singur...
    Vand raspunsurile pentru gazeta, 10k pe ro26.
    Chiar e, si nu ar trebui sa se mai repete asa ceva. In cazul asta, daca eu m-as fi simtit ofensat de apelativul bre, ar trebui sa fie...
    Bre, pe bune, terminati cu banurile inutile pentru limbaj, de ce atat de stricti pentru chestii minore? Din cate scrie in regulament...
    Ok .
Sus