Conținut recent de conbunel

1. Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )

Ii poti raporta, nu au voie sa faca egal pentru a primi puncte veteran si sansa la cufar.
  2. Gazeta The West - Discuții

Cum adica si ultima? In prima runda sus iti scrie startul rundei 2 incepe in x secunde. Iar ultima runda e 55, ar urma 56 dar nu incepe niciodata, se incheie fortul.
  3. La taclale

Vand raspunsuri la noua gazeta, corecte 100%, 2 castigatori din editia trecuta au cumparat de la mine, apelati cu incredere.
  4. La taclale

Da, noroc cu tine.
  5. La taclale

Trebuiau trimise pana ieri.
  6. La taclale

Nu bre, eu am pus 55. Sunt circari astia, vad ca scire sus ca runda 56 incepe in x secunde si vor sa para destepti si pun ca are 56... 1. B 2. B 3. A 4. C 5. B 6. C 7. C 8. A 9. A 10. A
  7. La taclale

Cauta unul sa iti blocheze accesul pe forum
  8. La taclale

Editeaza bre, taie putin din banda aia din dreapta ca se vad prea multe scripturi
  9. La taclale

Nu ai pic de incredere in INNO, de 3 ani lucreaza oamenii la acest imens update. Bine, omul nu oamenii, banuiesc ca a ramas unul singur pentru the-west. Si jocul e mort de cativa ani, nu e ca a murit in 2022.
  10. La taclale

Vand raspunsurile pentru gazeta, 10k pe ro26.
  11. La taclale

Chiar e, si nu ar trebui sa se mai repete asa ceva. In cazul asta, daca eu m-as fi simtit ofensat de apelativul bre, ar trebui sa fie banati toti cei care il folosesc dupa aceasta mentalitate. Chiar sunt oameni analfabeti pe jocul asta, chiar si la stiri se da ca multi sunt analfabeti...
  12. La taclale

13. La taclale

Bre, pe bune, terminati cu banurile inutile pentru limbaj, de ce atat de stricti pentru chestii minore? Din cate scrie in regulament, jocul e destinat persoanelor peste 16 ani, desi media jucatorilor ramasi cred ca e de 25+ ani, pe toate jocurile ai voie sa injuri, doar aici e suficient sa spui...
  14. La taclale

Ok .
  15. Avioanele - Discuții

Poate iti da toxic ca el a luat 2 runde, cu aceleasi tinte.
Sus