Conținut recent de Don Tutysson

1. Misiunea ,,Călătorie incredibilă,,

echipezi biletul de tren si te duci in Saltwater... https://wiki.the-west.fr/wiki/Le_voyage_incroyable poftim....
  2. Ajutor comoara ta neagra - partea a2a!!!

a terminat cineva misiunea? nu pot sa-l impusc pe strain sa termin si eu cu ea!! Ma poate ajuta cineva sa-mi zica unde sa lovesc si cu ce arma? Multumesc!!!
  3. Concurs-Poza mea preferată

4. Tema de discutii despre versiunea 2.37

ai dreptate la asta nu m-am gandit mersi mult
  5. Tema de discutii despre versiunea 2.37

nu la ziaru asta ma refeream e un alt tip de ziar.....trebuie cv echipat si lucrat pe la sarlatan dar nu stiu exact
  6. Tema de discutii despre versiunea 2.37

Am nevoie de niște hârtie. Dacă nu știi să faci hârtie, găsește un șarlatan. Cred că avem nevoie de 5 foi de hârtie. De asemenea, vom avea nevoie de instrucțiuni. Grăbește-te! Necesar: - Ziar 0/5 - Instrucţiuni de lucru banale detaliate 1/1 ma poate ajuta cineva la misiunea asta?? cum...
  7. jaful perfect

crisorto.....pune palarie de fetru gri si haina gri si o sa apara misiunea<3W
  8. Cereri si vanzari de obiecte

cumpar pe el dorado cureaua lui Al Sweringean...
  9. Curea Al Swereangean

Desi am deschis cufere sperand ca voi gasi aceasta curea tot nu am reusit sa o gasesc...a gasit-o cineva si in ce cufar a gasit=o....cu pepite sau obligatiune sa stiu si eu unde pot da cu ea! Mersi
  10. Un pic de ajutorr!!!

reusit ...ms se poate inchide!!!
  11. Un pic de ajutorr!!!

sunt la misiunea cu soarta familiei Cunningham si trebuie sa=l lesin pe strain....cu toate astea nu reusesc sa il bat desi i-am luat si 1600 la viata!! Care-i smecheria sa=l bat? ma ajuta cineva?:tumble:
  12. misiune Comoara - Waupee

sal am si yo o problema cu razboinicul Cree....nu reusesc sa=l inving....pe primi i=am batut usor da asta ma enerveaza.....am pus pe mn haine bune am schimbat la duel si tot nu reusesc sa=l nimeresc....ma ajuta cineva cu o idee cv? :mad:
  13. Noutati versiune 1.36

depinde acum.....a trecut o sapt de cand am acceptat misiunea si nu mi-a aparut sa fac decizia a2a....imi apare tot aia cu "LISTA" :nesigur: <3W
  14. Misiuni noi

daca la misiunea "Soarta familiei Cunningham" nu pot face rost in cele 7 zile de ce am nevoie ce se intampla?? nu o sa mai pot continua misiunea deloc sau voi putea face decizia a2a? :tumble:
  15. Paşte (Mielul de Paşte)

muncesti 2 ore cioban si apoi iti apar misiunile in continuare pt paste:up: