Conținut recent de DRAGOS 1001

1. DRAGOS 1001

Despre Crafting

Eu am facut 600 puncte la craft si imi apare 600/650 si nu mai am retete, se va mai adauga 1-2 retete ?
  2. DRAGOS 1001

Biserica

PRO! Dupa cum a spus si Mihai.
  3. DRAGOS 1001

Hordeum Vulgare

Mai pot gasi iteme(pe care nu le-am gasit) din setul Sf. Patrick la munca dupa ce am terminat setul de misiuni ?
  4. DRAGOS 1001

Cateva iteme noi. De unde le iau ?

Multumesc. T/c
  5. DRAGOS 1001

Cateva iteme noi. De unde le iau ?

Salutare la toti, am si eu niste nelamuriri si as dori ceva raspunsuri: 1. De unde iau "curea de noapte"? 2. De unde iau "jacheta de festivitate a erouluiu"? 3. La ce misiune iau "calul de gentleman" ? 4. La ce misiune iau "masa de lucru" (esarfa din setul de fermier" ? 5. La ce misiune iau...
  6. DRAGOS 1001

Pret Rudolf

Daca iti dau prin transfer bancar le i-au taxa mare daca e vorba de o suma mare de bani :)
  7. DRAGOS 1001

Calendar

da asa e :up:
  8. DRAGOS 1001

Calendar

NU,nu se mai poate repara si da, o poti deschide si primesti o bila de sticla.
  9. DRAGOS 1001

Vulcanic Guns(arma fort/duel)

Contra,mai multe obiecte de adunat pentru realizari :d
  10. DRAGOS 1001

Oras

pro Pro,doar bradul,zapada nu prea era in vestul salbatic:dastardly:
  11. DRAGOS 1001

rang preot,set preot,puncte de credinta/necredinta,set misiuni preot

Nu inteleg Nu inteleg !eu sunt duelist si dau foarte mult dmg in duel...daca dau duel fac puncte de necredinta...daca fac puncte de necredinta e bine sau rau ? si daca e bine ce face acest lucru ?:confused:
  12. DRAGOS 1001

Propunere sistem de muncit

Pro PRO ! :up::whistle:<3W
  13. DRAGOS 1001

Concurs de duel

Buna-ziua! Eu(dragos 1001) organizez pe el dorado un concurs de duel !Oricine se poate inscrie. Concurs de duel ! Se pot inscrie doar 5 concurenti(primii 5 ii i-au in considerare) -Primul premiu va fi acordat celui ce obtine o recompensa pusa pe capul unui jucator si 2 dueluri cu jucatori...
  14. DRAGOS 1001

Western Loto- discutii, comentarii...etc

da poti,daca castigi ii dai mesaj privat lui patrat si ii spui cui vrei sa ii dai premiul si lumea de joc <3W
  15. DRAGOS 1001

Discutii - Banner pentru Craciun

??? Jucatorul akon1oo a postat bannerul si apoi a modificat postarea,are voie asa ceva?