Conținut recent de Drakath9

1. Drakath9

1 IUNIE

http://prntscr.com/jquik5 Cele mai frumoase momente au fost cele petrecute cu prietenii. Povesti pana noaptea tarziu , fotbal , unde garajele tineau loc de porti - spre disperarea vecinilor, sau momentele acelea in care erai trimis "la scara ta" de cei mai in varsta.
  2. Drakath9

Construire fortist

Salut! In primul rand, din echipament. Cu set haine pizarro, set calarie pizarro si arme barbat ai 145 rezistenta. Apoi trebuie sa tii cont de formula de calcul: 300 × (Hiding OR Setting Traps) ÷ MaxHP + Resistance Bonus
  3. Drakath9

Discutii Construire duelist

zamyy, deja faci spume ;) (alegsz = drakath9) Daca careva posteaza un build aici, nu inseamna ca e inventie proprie. Hai sa n-o dam in penibil. Cateva punte mutate de pe tintire pe ferire nu inseamna ca ai descoperit un nou build. Build-urile de duel exista de la inceputul jocului. A, ca au...
  4. Drakath9

La taclale

Toata viata am fugit de build-urile r/r, si iata ca acum sunt la moda.
  5. Drakath9

Clase caracter

Domnu' robotel... 1. Eu, spre deosebire de tine, chiar gandesc. Stiu stiu, e greu de crezut ca unii o pot face in timp ce altii... In plus, ai omis ceva...Nu eu am venit cu propunerea, ci doar am emis argumente in favoarea ei. 2. Eu n-am zis nimic de event-uri, asa ca te-as ruga sa nu...
  6. Drakath9

Clase caracter

...........
  7. Drakath9

Clase caracter

Daca tot esti contra, adu argumente solide. Chiar nu-ti dai seama de penibilul spuselor tale? Ce treaba au link-urile? Chiar nu vezi ca sunt atatia care sunt de acord cu aceasta propunere?? Ca n-o sa se bage e una, dar nu-mi spune mie ca ideea nu ar aduce beneficii. Tu esti unul din acei...
  8. Drakath9

Clase caracter

Dar pe tine cine te-a pus sa comentezi fara sa gandesti? Fiecare are o parere, dar consider ca ar trebui sa vina si cu argumente solide in favoarea ei. Sa zicem ca ai un cont de nivel 148, clasa aventurier. Dar tu vrei clasa soldat, pentru a te apuca de fort, spre exemplu. Trebuie sa te apuci...
  9. Drakath9

Clase caracter

Au fost multe astfel de propuneri, unele mult mai detaliate ca aceasta. Ideea e sa-ti poti schimba clasa de caracter o singura data, nu de fiecare data cand ai chef. Marele dezavantaj, asa cum ai si spus, sunt misiunile fiecarei clase in parte. Insa cu putina inventivitate se poate rezolva...
  10. Drakath9

Discutii Construire duelist

E mai bun pinter decat cullen/doolin?? Nu-l am, habar n-am de bonusurile pe care le ofera...dar observ ca-i la mare cautare.
  11. Drakath9

Discutii - Modul Aventuri

Confirm!!!
  12. Drakath9

Low Life Nuker(duel build) discutii

489 impuscare nu sparge 473 reflex.
  13. Drakath9

Nu te contrazic,dar... X duel cu Y X 489 impuscare Y 362 reflex + 445 rezistenta 0.25x445= 111.25 362+111= 473 Si totusi x a spart reflexul.
  14. Drakath9

Nu e asta formula. Sau mai bine zis, valoarea.
  15. Drakath9

corect cu impuscarea, n-am fost eu atent